Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród nad rzeką...

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród nad rzeką...

Kasia_CS 15:23, 05 wrz 2016


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O kurcze, ale masakra.. biedne dzieci sie przestraszyly pewnie mocno.. dobrze, ze ubezpieczeni jesteście, teraz bez tego ani rusz, bo na tyle rzeczy się nie ma wplywu, a straty ogromne czasem..

A wiesz co? Tak szperam w pamięci i próbuje sobie Ciebie gdzieś umieścić i tak na myśl mi przyszło.. nie bylas moze kiedyś na obozie w Blanes w Hiszpanii albo w Vodicach w Chorwacji?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
dominika_ 17:42, 05 wrz 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
UUU nie dobrze grunt,że wy bezpieczni.
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Marga 18:20, 05 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Ojjj, współczuję To straszne jak tak wszystko lata poziomo, a człowiek może tylko bezsilnie patrzeć. Ja podobna trąbę przeżyłam pod koniec czerwca. Samochód miałam do remontu, dach sąsiadów wylądował na vanie mojego majstra, pozwalane drzewa i jak to się mówi "mokre majtki" kiedy drzewo zwaliło mi się przed maską, ale na szczęście nic sie nie stało, a samochody się wyklepało. Ogólnie to były aż 4 ofiary śmiertelne
____________________
Ogród dla moich synków
amelia_b 18:44, 05 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Słyszałem w radio że przeszła trąba, w życiu bym nie pomyślała że Ciebie to dotknęło, współczuję Wam bardzo, trzymajcie się cieplutko
____________________
Pogubiłam się po drodze
AsiaK_Z 18:48, 05 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Ulalaaa, najważniejsze że Wam nic się nie stało
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
chojna 19:55, 05 wrz 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Właśnie to była trąba. Widać to po trampolinie. Jutro wkleję żyjecie.
Mieszkam tu 3 lata i przeszły już 2 trąby.
100 letni dąb sąsiada rozlamany na pół. Gałęzie wylądowały 1 m od domu.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
chojna 19:57, 05 wrz 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Kasia_CS napisał(a)
O kurcze, ale masakra.. biedne dzieci sie przestraszyly pewnie mocno.. dobrze, ze ubezpieczeni jesteście, teraz bez tego ani rusz, bo na tyle rzeczy się nie ma wplywu, a straty ogromne czasem..

A wiesz co? Tak szperam w pamięci i próbuje sobie Ciebie gdzieś umieścić i tak na myśl mi przyszło.. nie bylas moze kiedyś na obozie w Blanes w Hiszpanii albo w Vodicach w Chorwacji?


Kasiu nie, nie byłam.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
chojna 19:59, 05 wrz 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
dominika_ napisał(a)
UUU nie dobrze grunt,że wy bezpieczni.


Gdyby wiało w inną stronę zaparkowalaby w salonie. Dzieci siedziały na sofie. Strach pomyśleć.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
chojna 20:00, 05 wrz 2016

Dołączył: 20 sie 2014
Posty: 862
Marga napisał(a)
Ojjj, współczuję To straszne jak tak wszystko lata poziomo, a człowiek może tylko bezsilnie patrzeć. Ja podobna trąbę przeżyłam pod koniec czerwca. Samochód miałam do remontu, dach sąsiadów wylądował na vanie mojego majstra, pozwalane drzewa i jak to się mówi "mokre majtki" kiedy drzewo zwaliło mi się przed maską, ale na szczęście nic sie nie stało, a samochody się wyklepało. Ogólnie to były aż 4 ofiary śmiertelne


To ja tak wczoraj myslalam o kierunku wiatru.
____________________
Olka- Mój ogród nad rzeką...
Kasya 20:01, 05 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41974
chojna napisał(a)
Właśnie to była trąba. Widać to po trampolinie. Jutro wkleję żyjecie.
Mieszkam tu 3 lata i przeszły już 2 trąby.
100 letni dąb sąsiada rozlamany na pół. Gałęzie wylądowały 1 m od domu.


ojej..masakra
ja sie okropnie boje takich wiatrow ;(
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies