Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

A_gawa 21:22, 23 sie 2017


Dołączył: 18 sie 2012
Posty: 1468
lindsay80 napisał(a)
Mr Goodbud i Munstead Wood






Dla mnie genialne! Powinnaś wrzucić do zestawień. Masz wyczucie! Coś pięknego!
Pozdrowienia!
____________________
Agnieszka - W cieniu uśmiechniętego anioła
lindsay80 21:23, 23 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
dominika_ napisał(a)
A tam głowa do góry. U mnie cały ten sezon spisane na straty, ale nic tam w przyszłym się uda nadrobić


Ja jeszcze wierzę, że jesień będzie piękna i coś podziałamy.
____________________
Tu ma być ogród :)
21:26, 23 sie 2017
lindsay80 napisał(a)






lindsay80 napisał(a)


Rozplenice porosły wielgaśne, dobrze, że te jeżówki jakieś trefne się trafiły bo chociaż są na tyle wysokie, że wystają ponad nimi

Wracam, szukać tutaj optymizmu, bo tych ostatnich ciężkich tygodniach.



własnie miała pisac o tych jezówkach dobrze że sama to widzisz ...i pamietaj o zwiazaniu rozplenic na zimę bo ci przytłocza jeżowki a te ci przez zimę/nie zimę wygnija

budujace jest to ze twoj ogród wyglada swietnie jakby upału nie było ..u mnie czasc jezówke juz ma czarne głowki ...takie małe straszydełka sie zrobiły ...sprzatam rabaty po upalnym lecie
lindsay80 21:29, 23 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
A_gawa napisał(a)


Dla mnie genialne! Powinnaś wrzucić do zestawień. Masz wyczucie! Coś pięknego!
Pozdrowienia!


Ten rozchodnik jest prześliczny, kupiłam rok temu w Wojsławicach jednego, podzieliłam od razu na 3 i teraz znowu będę dzielić, chcę go więcej.
No a róża - ogrodowiskowa ulubienica, nic dodać nic ująć

Może jeszcze uda się ładną fotkę zrobić, jak deszcz zmyje te białe plamy na liściach róży od oprysku i troszkę słonka będzie.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 21:37, 23 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)





własnie miała pisac o tych jezówkach dobrze że sama to widzisz ...i pamietaj o zwiazaniu rozplenic na zimę bo ci przytłocza jeżowki a te ci przez zimę/nie zimę wygnija

budujace jest to ze twoj ogród wyglada swietnie jakby upału nie było ..u mnie czasc jezówke juz ma czarne głowki ...takie małe straszydełka sie zrobiły ...sprzatam rabaty po upalnym lecie


Myślę czy nie wytnę tych kotków na zimę, bo na tej rabacie między kamieniami mam mnóstwo siewek rozplenicy.

U mnie też już sporo jeżówek nie wygląda najlepiej, szczególnie Butterfly Kisses - w ogóle mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, dopiero będę się za lawendę zabierać, chyba kopkę odpadów z tego będę mieć

U nas było upalnie, ale i padało często, susza nie dokuczyła za specjalnie.
____________________
Tu ma być ogród :)
21:44, 23 sie 2017
lindsay80 napisał(a)


Myślę czy nie wytnę tych kotków na zimę, bo na tej rabacie między kamieniami mam mnóstwo siewek rozplenicy.

U mnie też już sporo jeżówek nie wygląda najlepiej, szczególnie Butterfly Kisses - w ogóle mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, dopiero będę się za lawendę zabierać, chyba kopkę odpadów z tego będę mieć

U nas było upalnie, ale i padało często, susza nie dokuczyła za specjalnie.


mnie wszystkie deszcze ooliczne omijały ...to był dziwny sezon ...M schował dzis węze ...oby skutecznie ...bo codziennie ze 3-5 godzin podlewałam ...duzo tym zraszaczem ...ale warzywnik konewkami ...bokiem mi juz wychodzila ta susza

pokaz siewki rozplenicy
ren133 22:15, 23 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
lindsay80 napisał(a)


Myślę czy nie wytnę tych kotków na zimę, bo na tej rabacie między kamieniami mam mnóstwo siewek rozplenicy.

U mnie też już sporo jeżówek nie wygląda najlepiej, szczególnie Butterfly Kisses - w ogóle mam mnóstwo rzeczy do zrobienia, dopiero będę się za lawendę zabierać, chyba kopkę odpadów z tego będę mieć

U nas było upalnie, ale i padało często, susza nie dokuczyła za specjalnie.



Moje jeżówki pokładają się bardzo Spotkałaś się z tym?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
ren133 22:17, 23 sie 2017


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Edytka a jakie rozplenice i jeżówki masz na grabowej?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
lindsay80 22:26, 23 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)


mnie wszystkie deszcze ooliczne omijały ...to był dziwny sezon ...M schował dzis węze ...oby skutecznie ...bo codziennie ze 3-5 godzin podlewałam ...duzo tym zraszaczem ...ale warzywnik konewkami ...bokiem mi juz wychodzila ta susza

pokaz siewki rozplenicy


A temat tej studni ruszyłaś bardziej?
Pamiętam w 2015 r zanim nawadnianie rabat zrobiliśmy, też tak latałam z wężem i to było bardzo męczące.

Zrobię jutro fotkę.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:31, 23 sie 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
ren133 napisał(a)



Moje jeżówki pokładają się bardzo Spotkałaś się z tym?


Mi się pokłada Green Envy, ta odmiana chyba tak ma - Ty masz Caribean, może te zielonkawe mają to do siebie.
Kilka innych burze ostatnie poszarpały i też nie są już idealnie w pionie.
A te zwykłe jeżówki pod tym względem chyba najlepsze są, bo stoją prosto jak żołnierze.
____________________
Tu ma być ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies