Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 12:38, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Monia81 napisał(a)
piękne masz te ciemierniki w sumie na forum pierwszy raz się z nimi spotkałam, nawet ich nie znałam a cudne
trawy pięknie powiązane i ogród przyszykowany na zimę a teraz sypie śnieg....brrrr


Spięłam się i wyjątkowo w tym sezonie się wyrobiłam z pracami wszelakimi.

Mam sporo odmian ciemierników, wszystkie lubię, ale cuchnący mnie zachwyca swoimi rozmiarami, kształtem liści, kwiatami - świetny.
____________________
Tu ma być ogród :)
eVka 12:55, 20 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
lindsay80 napisał(a)


A ze ścinków podkłady do wianków możesz wyplatać

Oj juz to widzę ja i wianki hehe
____________________
eVka 12:55, 20 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
lindsay80 napisał(a)


To nieźle się u Ciebie zapowiada, muszę zajrzeć

Alez zapraszam w moje progi u mnie to maleństwa jeszcze, ogródek nawet nie roczny jeszcze
____________________
13:01, 20 lis 2017
nawigatorka napisał(a)

trytytki możesz ze sobą łaczyć y dowolną długoś więc zawsze wystarcza.
a ciemiernik szalony


no własnie możesz je łączyć to świetny wynalazek ...ja nimi przypinam pomidory

a co do ciemierników to w swietnej formie je utrzymałaś )) moje w gorszym stadium cos tam puszczaja pomału ale tyle kwiatów to napewno nie bede oglądac sama temu jestem winna bo je przesadzałam je we wrześniu....a jeszcze dorobiłam wolnych miejscówek na ciemierniki wiec tych pełnych sobie musze dokupić.

leon60 13:04, 20 lis 2017


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Z wiązaniem poszło Ci raz dwa U mnie pogoda tragiczna ale weekend zapowiada się w miarę więc też weźmiemy się za wiązanie.
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
lindsay80 13:10, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
effka napisał(a)

Oj juz to widzę ja i wianki hehe


już nie jedna tak tu mówiła, ja też
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:12, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
effka napisał(a)

Alez zapraszam w moje progi u mnie to maleństwa jeszcze, ogródek nawet nie roczny jeszcze


właśnie zaznaczyłam i przeczytałam pierwsze strony - u nas wszystkich na początku efekty były słabo widoczne, ale to tak szybko się zmienia, że ani się obejrzysz a będzie ogród.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:15, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
eee_taam napisał(a)


no własnie możesz je łączyć to świetny wynalazek ...ja nimi przypinam pomidory

a co do ciemierników to w swietnej formie je utrzymałaś )) moje w gorszym stadium cos tam puszczaja pomału ale tyle kwiatów to napewno nie bede oglądac sama temu jestem winna bo je przesadzałam je we wrześniu....a jeszcze dorobiłam wolnych miejscówek na ciemierniki wiec tych pełnych sobie musze dokupić.



wykorzystam ten pomysł w przyszłym roku

Niektóre się dobrze prezentują, inne coś trawi, albo czarne plamy na liściach, albo młode liście zdeformowane, pomarszczone - miejmy nadzieje, że zimę przetrwają a od wiosny znowu powalczę, żeby je wyleczyć.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 13:18, 20 lis 2017


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
leon60 napisał(a)
Z wiązaniem poszło Ci raz dwa U mnie pogoda tragiczna ale weekend zapowiada się w miarę więc też weźmiemy się za wiązanie.


we dwie osoby i przy wykorzystaniu fajnego wynalazku wiązanie poszło ekspressem - tylko jeszcze kiedyś muszę w garażu usiąść i nasiona rozplenic z ubrań powybierać
____________________
Tu ma być ogród :)
Agania 13:58, 20 lis 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
ciemierniki masz przepiękne-szczęściara z Ciebie u mnie nie chcą rosnąć.

Trytytkami wiązałam maty wiklinowe na siatkę ogrodzeniową...na moje miscanty już rozmiaru nie ma.
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies