Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu ma być ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu ma być ogród :)

lindsay80 11:36, 12 paź 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
wiklasia napisał(a)
Chyba przez przypadek zamiast po lasach palowickich to następnym razem odbiję bardziej na północ obierając trasę rowerową na Orzesze.

W ostatnich tygodniach i mnie częściej mozna bylo spotkać w lesie niż w domu, ale kiedys mozemy sie umowic


____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 11:45, 12 paź 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Sezon ogrodowy juz zamknełam, plony z warzywnika zebrane, czesc zmagazynowane na zimę inne przerobione.




____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 11:48, 12 paź 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Miłego weekendu, ja ten piekny, cieply październikowy dzien wykorzystam na grabienie lisci i ostatnie ogrodowe porządki

W tym sezonie nie kupilam ani pół cebulki wiec nie muszę sie stresować, że mam jeszcze coś poupychać w ziemi

____________________
Tu ma być ogród :)
Helen 19:24, 12 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8286
Edyta, piękny masz ogród Muszę w sezonie zimowym przejrzeć cały Twój wątek, bo ogród masz bardzo dopracowany Pewnie będę pytać o różne rzeczy.

A ten klonik, o którego pytała Monika, to jaka odmiana - ze zdjęcia nie mogę odczytać?
____________________
Helen - Hortensjowo
Mirka 20:09, 12 paź 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
lindsay80 napisał(a)
Sezon ogrodowy juz zamknełam, plony z warzywnika zebrane, czesc zmagazynowane na zimę inne przerobione.





Przetwory wyglądają pysznie
Poproszę przepis na cukinię
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
lindsay80 08:32, 13 paź 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Helen napisał(a)
Edyta, piękny masz ogród Muszę w sezonie zimowym przejrzeć cały Twój wątek, bo ogród masz bardzo dopracowany Pewnie będę pytać o różne rzeczy.

A ten klonik, o którego pytała Monika, to jaka odmiana - ze zdjęcia nie mogę odczytać?


Helen, ja duzo bledów popelnilam w tym ogrodzie, przede wszystkim za błąd uważam zbyt duze zróżnicowanie roslin. Na ile mam czas, to to zmieniam i ide w kierunku ograniczenie gatunków, także w mojej glowie juz ten ogród wyglada inaczej, natomiast gorzej bedzie z realizacją

Ten klon to Orange Dream.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 08:34, 13 paź 2019


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Mirka napisał(a)

Przetwory wyglądają pysznie
Poproszę przepis na cukinię


Juz probowalismy wiec potwierdzam, że barzo smaczne.
Cukinia jest kiszona, wiec wszystko tak samo jak przy kiszeniu ogorkach.
Smak tez ma podobny.
____________________
Tu ma być ogród :)
eVka 08:48, 13 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Cudowne ambrowce, aż płoną na tych stelażach. Powiedz, dużo z nimi pracy, w sensie przycinanie etc.? Kadry ogrodowe wg mnie swietne! Ja uwielbiam mnogość gatunków, ogrody minimalistyczne są totalnie nie dla mnie ale wiadomo ogród musi się Tobie podobać nie nam
____________________
eVka 08:49, 13 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A no i jakie przetwory! Gratulacje Ja nieprzetworowa, ba nawet niekuchenna Dobrze że mama i teściowa na podorędziu i mąż gotujący
____________________
Kasia_CS 09:35, 13 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
ale piękne fotoski Madzia porobiła - faktycznie inne spojrzenie na ogród! Ale absolutnie cudny jest na każdych zdjęciach uwielbiam to Twoje miejsce na ziemi, dopracowane w każdym szczególe - z zewnątrz tak to odbieram, wiadomo, że Ty sama możesz mieć jakieś ale, bo widzisz na co dzień i wiesz, co Ciebie może drażnić. Dla mnie jest perfekcyjnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies