Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja działka na Dębowym Lesie

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja działka na Dębowym Lesie

sarenka 10:20, 17 sie 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
anabuko1 napisał(a)
A to moje nowe rozchodniki:
Rozchodnik karpacki Matrona
Rozchodnik Xenox
Rozchodnik Sachalin
Rozchodnik 'Oriental Dancer
Rozchodnik karpacki Cherry Truffle
i jeszcze dokupiłam jeżówkę Marmalade, do mojej jednej Marmalade bardzo słabo rosnącej.We dwie może będą się mobilizować
Sadzonki - szału nie ma.Ale pod koniec sezonu, nie ma czego więcej się spodziewać.Mam nadzieję,że w przyszłym sezonie ładniej się rozrosną.
[






Znalazłamlm, że rok temu kupiłaś rozchodniki- pokażesz jak w tym roku się pr się prezentują??
Chciałam dokupić jakiś o ciemnych liściach do takiego zwykłego rozchodnika co już rośnie między Rozplenicami Hameln
____________________
Magda W samym sloncu
AnnaMS 12:06, 17 sie 2019


Dołączył: 04 gru 2017
Posty: 2103
Witaj Aniu podziwiam dalie, hibiskusy, hortensje, jeżówki ... No pięknie i kolorowo, cóż można dodać Dzisiaj biorę się za wycinkę, muszę swój busz ogarnąć, może hibiskusa bylinowego uda mi się gdzieś wcisnąć
____________________
Zielony zakątek z Antonówką
Gardener27 20:15, 17 sie 2019


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Widzę że grzybobranie udane, u nas ostatnio deszczowo więc grzyby rosną w oczach.

Aniu pięknie masz skomponowane rabaty, od samej wiosny zachwycam się ich bogactwem.
Niby już druga połowa sierpnia a tyle jeszcze kolorów.

Patrzę na Twoje dalie z zazdrością, muszę koniecznie powiększyć swoją kolekcję.

Duży plus za świeże kwiaty w flakonach. Kiedyś było mi żal zrywać kwiaty na bukiety, dziś robię to na każdą niedzielę, trzeba chyba do tego dojrzeć.
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
anabuko1 20:24, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
sarenka napisał(a)


Znalazłamlm, że rok temu kupiłaś rozchodniki- pokażesz jak w tym roku się pr się prezentują??
Chciałam dokupić jakiś o ciemnych liściach do takiego zwykłego rozchodnika co już rośnie między Rozplenicami Hameln

Kupiłam male sadzonki.A w tym roku nie wiele podrosły. Ale i rosną trochę w buszowej rabacie.
Tak wygladaja moje .Szału nie ma.

rozchodnik matrona


Ten biały jedynie pięknie rośnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 20:39, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
AnnaMS napisał(a)
Witaj Aniu podziwiam dalie, hibiskusy, hortensje, jeżówki ... No pięknie i kolorowo, cóż można dodać Dzisiaj biorę się za wycinkę, muszę swój busz ogarnąć, może hibiskusa bylinowego uda mi się gdzieś wcisnąć

Witaj Aniu.
Dalie są śliczne.
Hibiskusy piękne.Hortensje wielkie i male pie knieja, rozjaśniają ogród.
Jeżówki dodają dekoracyjności i rabatom i innym roślinkom.
A to mój NN bylinowy, kwitnie już 3 tydzien

____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:04, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Gardener27 napisał(a)
Widzę że grzybobranie udane, u nas ostatnio deszczowo więc grzyby rosną w oczach.

Aniu pięknie masz skomponowane rabaty, od samej wiosny zachwycam się ich bogactwem.
Niby już druga połowa sierpnia a tyle jeszcze kolorów.

Patrzę na Twoje dalie z zazdrością, muszę koniecznie powiększyć swoją kolekcję.

Duży plus za świeże kwiaty w flakonach. Kiedyś było mi żal zrywać kwiaty na bukiety, dziś robię to na każdą niedzielę, trzeba chyba do tego dojrzeć.

Witaj Przemku!
Za wielkie to grzybobranie nie było.Ale trochę na suszenie jest.I 3 słoiczki marynowanych ,I trochę na sos.Ale po trochu coś się i z grzybkami uzbiera.
Dziękuję,Przemku.Bogactwo kolorów i roślin jest.Ale przyznam,że nie na wszystkich rabatach jeszcze mi się podoba
do dalii mam słabość. Wszędzie je upycham.ale sama jeszcze mam chęć na kilka.I chyba na drugi rok jeszcze kilka dokopię.
Ja czeto robię bukiety ze świeżych kwiatowa.Najczęściej z łąk. A tutaj mam Bogactwo wielkie. Oj tak do wielu rzeczy i ogrodowych trzeba dojrzeć


Hortensja Candlelight

Hortensja Bobo

Limka
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 21:42, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Milka napisał(a)

O proszę, coś dla ducha i ciała, super

No chyba to dobrze,że dla kazdej sfery coś jest

Słoneczniczek szorstki Loraine Sunshine

Dalia niska NN

Dalia La Gioconda

a ta wysoka NN.Zagląda z nad siatki i patrzy co się w święcie dzieje
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Doranma 21:57, 17 sie 2019


Dołączył: 05 wrz 2015
Posty: 2372
Wiesz Aniu, moje ciemnolistne rozchodniki u mnie też marne, nie wiem czego im trzeba by ładnie rosły, z roku na rok marniejsze
____________________
Dorota Czubajkowy Ogród
anabuko1 22:06, 17 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Doranma napisał(a)
Wiesz Aniu, moje ciemnolistne rozchodniki u mnie też marne, nie wiem czego im trzeba by ładnie rosły, z roku na rok marniejsze

No j tez nie wiem czego im brak.Marnie przyrastają.
Ale przyznam,że zbytnio o nich nie zabiegałam.
Green Jewel

Rutewka wciąż kwitnie

Czosnki cudnie wyglądają. Niskie , kępiaste i piękne.
I nawet nie pamiętam skąd je mam.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Monia81 08:41, 18 sie 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Pierwsze grzybki, jak fajnie zobaczyć dobrze, że ostatnimi czasy więcej deszczu, bo przy tej suszy co była, to ciężko by było z grzybkami cudne widoczki Aniu, a rutewka stoi sama, czy ma jakieś podparcie? buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies