Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród minimalistyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród minimalistyczny

Joanka 22:42, 07 cze 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Też nad tym ubolewam.....
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
anula_wn 22:35, 20 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
ogród piękny !
minimalizm jest ok, jak się to lubi
ciekawa jestem czy tych "wariatów" ogrodowych nie kusiłoby dosadzanie roślinek, kwitnącyh i pachnącyh.....?
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Sebek 23:23, 20 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Danusia kiedyś pisała (czy mówiła?) że dosadziła przy wejściu hortensji, ale już się tym ogrodem nie zajmuje. a firma na załączonych zdjęciach widać jak o niego dba....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
anula_wn 10:13, 21 cze 2011


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
no niestety nie wystarczy zrobic fajny ogród ! trzeba potem o niego dbac i to jest cały efekt! wypielęgnowany, wystrzyżony, nawieziony... ot co
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Gardenarium 01:20, 26 cze 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W ogrodzie najważniejsza jest systematyczność, nie da sie odłożyc czegoś na później. Szczególnie to widać na trawniku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beamilusia 11:58, 20 lut 2012


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Przepiękny ogród powstał rękami Danusi i jej współpracowników .Piękne szpalery cisów i rabaty bukszpanowe.Zielona ,soczysta trawa na równej powierzchni daje poczucie przestrzeni i porządku.Tylko żal i w sercu ściska ,że ten trud pójdzie (chyba) na marne .O wszystkie rośliny trzeba dbać , trawę nawozić ścinać .Szkoda ,bardzo szkoda ,że przez nierzetelną firmę ogród niszczeje.Dzięki opiece Danusi na pewno byłoby inaczej .
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Lenka25 21:22, 25 kwi 2012

Dołączył: 25 kwi 2012
Posty: 3
Witajcie forumowiczki!
Muszę przyznać, że ten ogród jest moim #1 ! Przedstawiony minimalizm jak najbardziej odpowiada moim gustom. Szukałam na forum ogrodów w podobnym stylu, lecz jedyne co wydaje się w swej istocie być zbliżone to "Duży ogród małęj ogrodniczki". Czy jesteście w stanie przytoczyć na forum nazwy pozostałych wątków ogrodów minimalistycznych?
Ponadto grafitowe okiennice wprawiają mnie w niemały zachwyt. Czy znany jest ich Producent?
Pozdrawiam!
Sebek 23:53, 26 kwi 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Trzeciego podobnego ogrodu do tego w sumie nie kojarzę - nikt nie jest tak konsekwentny - bo przecież jest tyyyyle pięknych roślin
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ewalm 00:42, 27 kwi 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 2627
malkul będzie miała ogród minimalistyczny (albo przynajmniej zakładała tak początkowo)
____________________
Ogródek na trzy lata
malkul 07:38, 27 kwi 2012


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
ewalm napisał(a)
malkul będzie miała ogród minimalistyczny (albo przynajmniej zakładała tak początkowo)


No właśnie, zakładała , zakładała ale jej sie pozmieniało minimalistyczny na pewno nie będzie , ale będzie fantastyczny, juz go uwielbiam mimo że dopier na papierze , w głowie i w sercu
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies