Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w cieniu drzew

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu drzew

agapant 14:08, 25 kwi 2016


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1281
Witam przyszłam z rewizytą do Twojego ogrodu. Aniu masz fajny, tajemniczy ogród. Przylaszczki są śliczne, u mnie same się rozsiewają. Przy pieleniu trzeba tylko uważać, ale Ty lubisz chyba sama pozyskiwać rośliny (ja zresztą też)
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Anusia 19:08, 25 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Agatek napisał(a)
Anusia jak ja Cię rozumiem
ja bym chciała kominek kupić bo na razie palimy w kozie

i marzą mi się mebelki i taras i kawa z rana

czy paprocie są ekspansywne?


Jeśli chcesz kupić kominek to tylko z płaszczem wodnym. Mój grzeje wszystko, mogę włączyć grzejniki jak i też podłogówkę. Taki myk mój e-M zainsalował. Ogólnie przetestowaliśmy kilka razy. Mam piec ne ekogroszek z zasobnkiem, więc jak rozpaliliśmy jesienią tak wygasimy aż się ociepli
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 19:13, 25 kwi 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)
Meble? No to czekają cię jeszcze wydatki.


Tak bo chciałam drewniane. Kuchnie mam drewnianą dębową. Mam meble ale z poprzedniego mieszkania z płyty mdf. Nie są zniszczone jednak nie pasują do Skandynawi.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
ziele 20:20, 25 kwi 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
A o Ikei myślałaś? Ceny w miarę przystępne. Te drewniane można przemalować na taki kolor jak chcesz.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
ziele 20:23, 25 kwi 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
agapant napisał(a)
Witam przyszłam z rewizytą do Twojego ogrodu. Aniu masz fajny, tajemniczy ogród. Przylaszczki są śliczne, u mnie same się rozsiewają. Przy pieleniu trzeba tylko uważać, ale Ty lubisz chyba sama pozyskiwać rośliny (ja zresztą też)

Tajemniczy po kątach a w środku bardziej uporządkowany. Trochę ściągnęłam pomysłów z tego forum
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Agatek 07:33, 26 kwi 2016


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 3471
Anusia napisał(a)


Jeśli chcesz kupić kominek to tylko z płaszczem wodnym. Mój grzeje wszystko, mogę włączyć grzejniki jak i też podłogówkę. Taki myk mój e-M zainsalował. Ogólnie przetestowaliśmy kilka razy. Mam piec ne ekogroszek z zasobnkiem, więc jak rozpaliliśmy jesienią tak wygasimy aż się ociepli

Anulka niestety u mnie nie opłaca się płaszcza wodnego, to działka letniskowa i taka przez najbliższych 20 lat będzie
samą kozą w chwilę ogrzewamy cały domek, więc nie jest źle z kominka poprowadzimy nadmuch do ogrzewania góry i wystarczy
ale dziękuję za rady


Ania - Ziele a gdzie zdjęcia? na pewno wiosna u Ciebie szaleje a tu nic.
____________________
Agata - Mazury moja miłość - początki wymarzonego ogrodu
ziele 07:57, 26 kwi 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Kilka zdjęć dzisiaj po południu
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
zoja 19:56, 26 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Aniu, w Biedronce są białe piwonie za 8,99
W nazwie jest tylko: Paeonia officinalis.
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
ziele 23:02, 26 kwi 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Widziałam je wczoraj. Były takie same w Tesco. Ale pełną białą już mam a teraz czekam na zamówioną w marcu wysyłkowo jakąś o niepełnych kwiatach; nazwy nie pamiętam. Ma być w połowie maja przysłana z resztą zamówionych roślin. Dziękuję Ci za info.
Widziałam Twoje poczynania w ogrodzie. Robi się pięknie. Podziwiam determinację.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
zoja 23:16, 26 kwi 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
ziele napisał(a)
Widziałam je wczoraj. Były takie same w Tesco. Ale pełną białą już mam a teraz czekam na zamówioną w marcu wysyłkowo jakąś o niepełnych kwiatach; nazwy nie pamiętam. Ma być w połowie maja przysłana z resztą zamówionych roślin. Dziękuję Ci za info.
Widziałam Twoje poczynania w ogrodzie. Robi się pięknie. Podziwiam determinację.


O to super ...jak eM ja dowiozl od razu pomyslalam o Tobie, a Ty juz kupilas
Tak u mnie bylo kilka pracowitych dni
...wieczor juz, a gdzie obiecane zdjecia?
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies