Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród w cieniu drzew

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w cieniu drzew

ziele 21:57, 05 maj 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Zrobione w biegu już po zachodzie słońca...
Tulipany liliokształtne

z igiełkami

to chyba jakiś gatunek czosnków; przywędrował do mnie nie wiadomo skąd (może w doniczce z sadzonką jałowca płożącego?) i rozmnożył się w jednym miejscu, w tym roku wykopię i znajdę mu docelowe miejsce. Pewnie jest pospolity ale dla mnie to rarytas.

____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Mary 22:23, 05 maj 2016


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3509
Piękne tulipany i intrygujący czosnek. Mogłabyś zrobić mu jeszcze zdjęcie przed zachodem?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
ziele 23:02, 05 maj 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Zrobię
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Anusia 07:21, 06 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)


Przyjrzałam się meblom z tej serii ale to bardziej styl kolonialny a nie skandynawski. Zmieniasz zamysł? Podobają mi się bardzo.


No to tak trochę z domieszką kolonalnego, bo ten styl jest też mi bardzo bliski. Wzystko będzie się bardziej opierało na dodatkach. Czyli styl Anusi hihi.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 07:23, 06 maj 2016


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ziele napisał(a)
Zrobione w biegu już po zachodzie słońca...
Tulipany liliokształtne

z igiełkami



Tulipki igiełkowe przecudowne.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
zoja 14:16, 06 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
konsekwentna jesteś z kolorem
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Izoldka 11:49, 09 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
ziele napisał(a)
Zrobione w biegu już po zachodzie słońca...
Tulipany liliokształtne

z igiełkami

to chyba jakiś gatunek czosnków; przywędrował do mnie nie wiadomo skąd (może w doniczce z sadzonką jałowca płożącego?) i rozmnożył się w jednym miejscu, w tym roku wykopię i znajdę mu docelowe miejsce. Pewnie jest pospolity ale dla mnie to rarytas.



Jak ja bardzo lubię białe tulipany... Eh, wzdycham do nich, bo z moich raptem 6 zakwitło....
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
ziele 16:26, 09 maj 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Nie wzdychaj tylko kupuj jesienią więcej Niestety nie wszystkie białe tulipany są piękne (a tak mi się wcześniej wydawało) W tamtym roku oddałam torbę koleżance czerwonych i białych bo były po prostu brzydkie w kształcie, z ciemnym środkiem, po kilku dniach płatki odchylały się na zewnątrz co wyglądało paskudnie; bez sentymentu pozbyłam się ich.
Bardzo polecam te białe z igiełkami. Mam je pierwszy rok ale kwitną długo i trzymają płatki nadal pionowo. Nie wiem tylko czy utrzymają się igiełki w następnych latach. A liliokształtne są piękne no i niezawodne.
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Toszka 20:21, 09 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
mam takie z igiełkami rózowe - kwitna juz kilka lat (z dwuletnią przerwą jaką sobie zrobiły na regenerację sił)
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
ziele 20:27, 09 maj 2016


Dołączył: 23 sie 2014
Posty: 809
Ale rozumiem, że igiełki nadal mają?
____________________
Anna Ogród w cieniu drzew
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies