Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek w którym klon osłupiał:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek w którym klon osłupiał:)

malgorzata_s 08:15, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Czy jakiś dobry człowiekmoże mi napisać kiedy startują róże? martwię się bo u mnie nowe przyrosty ma tylko larissa reszta jeszcze nie.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Juzia 08:17, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38751
A kopce miałaś?
Kiedy rozgarnęła?
Kiedy cięłaś?

____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
malgorzata_s 08:35, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Juzia napisał(a)
A kopce miałaś?
Kiedy rozgarnęła?
Kiedy cięłaś?



Larisse i dwie inne
kupiłam dwa tygodnie temu i larissa miała pędy a reszta nie i na razie ten stan trwa.

O ślicznotki z koblencji się martwie bo zakopczykowałam je dopiero w grudniu bo wcześniej była w szpitalu i nie miała. jak. Przyciełam je tak miesiąc temu.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Juzia 08:38, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38751
A zielone były pod kopcami???
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
UlaB 09:18, 15 kwi 2016

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Małgorzato, przejrzałam właśnie Twój watek. Bardzo ładnie urządziłaś swój ogródeczek. Najbardziej urzekła mnie kompozycja z sosenka i lawendami pod ścianą domu - mam nadzieje, ze ładnei będą Ci rosły. Wygląda to naprawde fajnie. Masz zamiar troche formowac tą sosenke zeby sie za bardzo nie rozrastała?

Mam pytanie - ile masz miejsca na Larisske miedzy buksami? Ja ją mam od 2 sezonów i powiem Ci ze juz po pierwszym zimowaniu (sadziłam golasa jesienią) nieźle sie rozrosła - na pewno miała jakieś 60x60cm. Nie jestem pewna czy Ty tam masz wystarczająco miejsca na Larisske - buksy tez urosną. I tak informacyjnie - u mnie ona jest bardziej białą niz na zdjęciach - dopiero na koniec sezonu gdy jest chłodniej łapie róż - nie wiem jakiego koloru oczekiwałaś. Trzeba jej natomaist przyznac ze ma bardzo zdrowe liscie
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
malgorzata_s 11:31, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
Juzia napisał(a)
A zielone były pod kopcami???


Nie
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
malgorzata_s 11:37, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
UlaB napisał(a)
Małgorzato, przejrzałam właśnie Twój watek. Bardzo ładnie urządziłaś swój ogródeczek. Najbardziej urzekła mnie kompozycja z sosenka i lawendami pod ścianą domu - mam nadzieje, ze ładnei będą Ci rosły. Wygląda to naprawde fajnie. Masz zamiar troche formowac tą sosenke zeby sie za bardzo nie rozrastała?

Mam pytanie - ile masz miejsca na Larisske miedzy buksami? Ja ją mam od 2 sezonów i powiem Ci ze juz po pierwszym zimowaniu (sadziłam golasa jesienią) nieźle sie rozrosła - na pewno miała jakieś 60x60cm. Nie jestem pewna czy Ty tam masz wystarczająco miejsca na Larisske - buksy tez urosną. I tak informacyjnie - u mnie ona jest bardziej białą niz na zdjęciach - dopiero na koniec sezonu gdy jest chłodniej łapie róż - nie wiem jakiego koloru oczekiwałaś. Trzeba jej natomaist przyznac ze ma bardzo zdrowe liscie


Witam Cię.

Sosenkę będę formować, żeby się zagęściła i wypiękniała. Bardzo lubię jej niebieskawy kolor igieł komponujący się z lawendą.

Trochę mnie zmartwiłaś tym kolorem i wielkością larissy liczyłam na blady róż. Co do jej rozmiarów to idę na żywioł i zobaczę, najwyżej ją komuś podatuję.
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
MAD 13:19, 15 kwi 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Fajnie, że fontanna działa bez zarzutu po zimie. Bardzo podoba mi sie Twój klonik czerwony przy oczku. I zazdraszczam Herzoginy.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Juzia 14:06, 15 kwi 2016


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38751
malgorzata_s napisał(a)


Nie


No to chyba kaput
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
malgorzata_s 17:10, 15 kwi 2016


Dołączył: 01 wrz 2014
Posty: 2082
MAD napisał(a)
Fajnie, że fontanna działa bez zarzutu po zimie. Bardzo podoba mi sie Twój klonik czerwony przy oczku. I zazdraszczam Herzoginy.


Dzięki za ciepłe słowa. Klonik pięknie wygląda nad wodą, przez skromność nie zaprzeczam
____________________
Gosia-Ogródek, w którym klon osłupiał
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies