Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

lojalna_ 22:44, 05 wrz 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Pozdrawiam dziewczyny buziaki mocne miło Was widzieć )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
mirkaka 09:28, 06 wrz 2017


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9577
Aniu, bardzo fajne spotkanie z Kasią i jej rodziną
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Margo 16:43, 06 wrz 2017


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 1337
Piękne fotki pięknego ogrodu
A mowilas że taki skromny jest, a ja tu widzę zupełnie coś innego
____________________
Gosia
Urszulla 09:04, 09 wrz 2017


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Dzięki za odpowiedź w sprawie róży. Miałam inną na myśli. Twoja zachwyca na tym murku. Niech sie rozkręca Kamień i róże zawsze fantastycznie wypadają
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
ogrodula 11:14, 10 wrz 2017


Dołączył: 30 sty 2017
Posty: 643
Co upolowałaś na Targach w Starym Polu
____________________
ula sosnowy raj i nie tylko ula
Anusia 20:35, 10 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ponad tydzień padało na Żuławach. Zmęczona deszczem postanowiłam zebrać trochę siły. Między jednym a drugim opadem wybierałam buraczki, marchew. Marchew po części kroję w kostkę do zamrożenia resztę wykopuję i wrzucam w skrzynię z piaskiem.

Gosiu, Jolu, Mirko dziękuję, naprawdę miło było poznać Kasię. Mam nadzieję, że dane nam będzie zobaczyć się, jeszcze.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:39, 10 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Margo napisał(a)
Piękne fotki pięknego ogrodu
A mowilas że taki skromny jest, a ja tu widzę zupełnie coś innego


Gosiu mój ogród jest skromny, jak sama widzisz większość roślin dopiero od ziemi wyrasta Cały czas czekam na brukarza. Pogoda niestety pokrzyżowała plany ale czekam cierpliwie. Tym bardziej, ze i tak walkę z ugorem w przed ogródku zacznę dopiero wiosną.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 20:42, 10 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Urszulla napisał(a)
Dzięki za odpowiedź w sprawie róży. Miałam inną na myśli. Twoja zachwyca na tym murku. Niech sie rozkręca Kamień i róże zawsze fantastycznie wypadają


Bardzo się cieszę, że spodobała się Tobie róża na murku. To nie jest rok dobry na róże. Deszcze niestety systematycznie wypłukują nowo otwarte pąki. Gniją, nie ma szansy na pozostanie dłużej. Jestem lekko rozczarowana tym sezonem.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 21:08, 10 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anusia napisał(a)
Ponad tydzień padało na Żuławach. Zmęczona deszczem postanowiłam zebrać trochę siły. Między jednym a drugim opadem wybierałam buraczki, marchew. Marchew po części kroję w kostkę do zamrożenia resztę wykopuję i wrzucam w skrzynię z piaskiem.

Gosiu, Jolu, Mirko dziękuję, naprawdę miło było poznać Kasię. Mam nadzieję, że dane nam będzie zobaczyć si, jeszcze.

Aniu mam nadzieję, że nie raz i nie dwa . Też było mi bardzo miło
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 21:10, 10 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ogrodula napisał(a)
Co upolowałaś na Targach w Starym Polu


Upolowałam, upolowałam dwie sztuki hortensji Polar Bear, trzy sztuki ML, dwie perowskie oraz pigwowca.

W dodatku miałam przyjemność poznać Ewę z Ogrodu bacowej. Przypadek sprawił, że po zakupie hortensji u wystawcy powiedziałam na głos 'zrobię zdjęcia na Ogrodowisko'. Ewa stała akurat za mną hi hi i zapytała czy jestem z ogrodowiska czy coś w tym stylu he he. Póżniej dołączyła do nas jeszcze jedna cudowna osóbka Ania z wątku W ogródku Ani. Fajnie tak się poznać w realu, naprawdę.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies