Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

anabuko1 14:21, 31 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Ładny ten był.
Ale trawy...fiu .fiu ... przepiękne. A te kepki kwitnące na różowo to co to?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 21:18, 31 sie 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ogrodula napisał(a)
Ta rozplenica w rzadku cudna


To Pegassus jednoroczny. Trochę kłopotliwy bo trzeba w marcu wysiewać do doniczek a w maju na rabaty, no ale za to jaki efekt. Widziałam identyczną w sprzedaży u nas w ogrodniczym. Nawet pokazywałam właścicielce zdjęcie mojej ale ona twierdziła, że jej jest wieloletnia i zapisane na fakturze ma jako bylina bez konkretnej nazwy.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:21, 31 sie 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
Ładny ten był.
Ale trawy...fiu .fiu ... przepiękne. A te kepki kwitnące na różowo to co to?


Chociaż tyle co mogę pokazać w swoim ogrodzie o tej porze roku
Aniu różowe kępy to szałwia. Kupiłam ją na przecenie w Mrówce, były ostatnie trzy sztuki w opłakanym stanie. Teraz nabrały siły i pięknie kwitną.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
MirellaB 22:33, 31 sie 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ta Rozplenica Pegassus jest jednoroczna?

Edit. Doczytałam, że jednoroczna
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
GosiaJoanna 06:21, 01 wrz 2017


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Anusia napisał(a)
Kasiu właśnie miałam napisać, że dzisiaj miałam cudownych gości. Masz fantastyczną rodzinkę. Ja również bardzo się cieszę, że mogłam Was poznać. Prezent obfocę jutro, trafiony w dziesiątkę

Ja nie zrobiłam za wiele zdjęć, będę cierpliwie czekała na Twoją fotorelację.



Bardzo, bardzo miło było Was poznać , ściskam i do ponownego zobaczyska


Super gosia Aniu miałaś uwielbiam Kasi bajkowy ogród, Kasia to nasza pokrewna dusza jeśli chodzi o rękodzieło. Pozdrawiam serdecznie
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Katkak 08:30, 01 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Anus nam też bylo bardzo miło. Pozostaną wspomnienia i moje sliczne pamiatki, w.których chodzę cały czas - cudne bransoletki. Projektu jestem bardzo ciekawa, uchyl rabka tajemnicy. A bhczek gdzie wylądował? Ma już miejscowe? Twoje donice mają wiecej fanów, zobacz ma.wpis u mnnie. Ewcia też uwaza, ze.są jedyne w swoim.rodzaju. buziaki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anusia 17:13, 01 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MirellaB napisał(a)
Ta Rozplenica Pegassus jest jednoroczna?

Edit. Doczytałam, że jednoroczna


Tak jednoroczna a szkoda bo prezentuje się doskonale. Potrzebuje dużo słonka i miejsca aby pokazać się w pełnej krasie.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 17:15, 01 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
GosiaJoanna napisał(a)


Super gosia Aniu miałaś uwielbiam Kasi bajkowy ogród, Kasia to nasza pokrewna dusza jeśli chodzi o rękodzieło. Pozdrawiam serdecznie


Kasia fajna dziewczyna, bardzo ją polubiłam. Rozmawiałyśmy tak jakbyśmy się znały od dawna.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 17:33, 01 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Katkak napisał(a)
Anus nam też bylo bardzo miło. Pozostaną wspomnienia i moje sliczne pamiatki, w.których chodzę cały czas - cudne bransoletki. Projektu jestem bardzo ciekawa, uchyl rabka tajemnicy. A bhczek gdzie wylądował? Ma już miejscowe? Twoje donice mają wiecej fanów, zobacz ma.wpis u mnnie. Ewcia też uwaza, ze.są jedyne w swoim.rodzaju. buziaki.


Kasiu ja też będę Was często wspominała. Mam też Twój nr. tel więc możemy zawsze porozmawiać
Bransoletki łatwo zrobić, odpowiedni materiał i gotowe. Klej, rzemyk, końcóki i zapięcie nic trudnego jak będziesz zainteresowana powiem na ucho.
Buczek posadzony w miejscu gdzie został pozostawiony . Czekałam na e-ma ale okazało się, że ma w tym tygodniu dużo pracy, więc sama uporałam się z wykopaniem orzecha. Wczoraj zbierało się na deszcz, doskonała okazja na sadzenie , porobiłam odkłady z derenia. Dzisiaj deszcz podlewa cały ogród.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 20:03, 01 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
GosiaJoanna napisał(a)


Super gosia Aniu miałaś uwielbiam Kasi bajkowy ogród, Kasia to nasza pokrewna dusza jeśli chodzi o rękodzieło. Pozdrawiam serdecznie

Buziol Słoneczko .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies