Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 21:43, 02 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Kasiu piękne fotki zapodałaś, bardzo się różnią od moich. No cóż poznać duszę artysty vel czarodziejki. Mam wrażenie, że jestem w nie swoim ogrodzie hihi. Mnóstwo miejsca na rośliny mam tak to prawda ale w głowie też nowe pomysły i pewnie do przyszłego lata sporo się zmieni
Bardzo dziękuję Wam za cudownie spędzone chwile do kolejnego spotkania, ściskam
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 21:46, 02 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)
Ale pięknie Kasia pokazała Twój ogród
Tak, tak, podobają mi się Twoje donice. Ale ja bym w nich widziała surfinie


Ewa mam nowy plan na nie, troszkę je zmodyfikuję. W zeszłym roku miałam białe surfinie jakoś kiepsko rosły. W tym sezonie odpuściłam sobie
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Warmia 21:54, 02 wrz 2017


Dołączył: 14 maj 2014
Posty: 8120
Super spotkanie miałyście Nie ma to jak ktoś inny spojrzy na nasz ogród. Kasia pokazała go z innej perspektywy. Aniu piękny masz ogród, a brzózki jak podrosną upiększą go jeszcze bardziej.
____________________
Marta Jestem w polu Wizytówka- Jestem w polu
MirellaB 23:03, 02 wrz 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Lubię oglądać zdjęcia robione przez innych. Zupełnie inne ujęcia. Pięknie ogród się prezentuje.

Rojników w tych donicach tarasowych jakoś oczami wyobraźni nie widzę. Bardziej tam mi pasują sezonowe byliny
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
malgorzata_s... 23:08, 02 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Fakt, pięknie Kasia pokazała Twój ogród. Taki zwiewny jest faktycznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anabuko1 09:17, 03 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
No brawo!!
Piękny ogród.Przepiękny.Takie z tyloma kolorami i mnóstwem ślicznych roślin, to ja bardzo lubię
Fajne widzę spotkanko było.
A ten aniołek w trawach - świetne zdjęcie!!
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Anusia 08:17, 04 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Warmia napisał(a)
Super spotkanie miałyście Nie ma to jak ktoś inny spojrzy na nasz ogród. Kasia pokazała go z innej perspektywy. Aniu piękny masz ogród, a brzózki jak podrosną upiększą go jeszcze bardziej.


Marta czekam jak się trochę zarosnę heh. Od piątku pada i służy nowo posadzonym roślinom. Planuję ogród podzielić na strefy vel pokoje czyli oddzielić jakby część warzywną oraz widok z tarasu na drewutnię.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:20, 04 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Fakt, pięknie Kasia pokazała Twój ogród. Taki zwiewny jest faktycznie


Gosiu tak ogród pokazać może tylko Kasia a ja myślałam, że jak żywotniki podrosną to będzie przyciężki. Dzięki trawom jest taki delikatny.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 08:23, 04 wrz 2017


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
anabuko1 napisał(a)
No brawo!!
Piękny ogród.Przepiękny.Takie z tyloma kolorami i mnóstwem ślicznych roślin, to ja bardzo lubię
Fajne widzę spotkanko było.
A ten aniołek w trawach - świetne zdjęcie!!


Zdjęcia piękne, Kasia zrobiła je aparatem to nie to samo co z telefonu. Spotkania odprężają, zapomina się o obowiązkach nie tylko ogrodowych.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
GosiaJoanna 19:00, 04 wrz 2017


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Piękne fotografie Kasiu. Ania to kochana Sis a jej ogród jest bajkowy choć bardzo młodziutki dopiero.
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies