Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku

Anusia 16:46, 18 sie 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
ElzbietaFranka napisał(a)






Widzę, że Memory posadzili. Miasta są teraz piękne i zadbane byle jaka dziureczka i tablica że zbudowano dzięki wsparciu UE.

Mikołajki byłam dwa razy i to 3 lata temu. Przedtem nigdy na Mazurach nie byłam aż wstyd tak jak na Zamku w Wawie. I była okazją pojechałam że znajomymi do Wierzby ośrodka PAN. Koniki polskie widziałaś?

Sucho bardzo u nas chmury przechodzą bardzo ciepło ale deszczu nie ma.


Z tym deszczem to trochę postraszyło i koniec. Ciepło jest ale jakby trochę znośniej.
W Wawie nie byłam wieki. Rodzina męża mieszka, zaproszenie od dawana mamy tylko ciężko się zebrać. Kiedyś dojedziemy a na Mazury jest po prostu bliżej
Dwa lata temu byłam w Wierzbie na weselu u kuzyna e-ma, doktor matematyki na SGH w Wawie. Całe trzy dni spędziliśmy. Było super. Kuniki nawet uwieczniłam. W Popielnie też byłam. Kolejnym razem zakotwiczyliśmy się w Ruciane-Nida a stamtąd robiliśmy sobie wypady na Wierzbę potem promem na drugą stronę i chyc do Mikołajek.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 17:55, 18 sie 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Ewa777 napisał(a)


Na Mazury jeżdżę przynajmniej 2 razy w roku. Przejeżdżam zawsze przez Mrągowo, a nie słyszałam nigdy o tym ogrodzie pokazowym. Następnym razem muszę tam zajechać. Dzięki za informację


Ja kilka razy sie przymirzalam az w koncu zajechalismy w drodze powrotnej do domu.

____________________
Skandynawia po krzyżacku
Anusia 18:00, 18 sie 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MiluniaB napisał(a)
Ania, ale perovskie masz cudne. W połączeniu ze stipą tworzą fajną kompozycję


Dwie perowskie i robia taki spektakl. W przed ogrodku mam z zeszlego roku wychodowana z patyka i wyglada juz tak




____________________
Skandynawia po krzyżacku
Joku 21:14, 18 sie 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12137
Kupiłam sadzonki, daleko im do wyhodowanych przez ciebie.
Fajne wakacje mieliście.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Anusia 08:48, 19 sie 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Dziekuje Jolu. Chwila moglaby trwac dluzej ale niestety trzeba bylo wrocic do rzeczywistosci.
Perowskie w ogrodzie mam chyba trzeci sezon nie dluzej. W przed ogrodku jeszcze jest lacznie ukorzenionych 5 sztuk. Jedna z nich to ta z ostatniego zdjecia pieknie sie rozrosla. Nie wiem od czego to zalezy. Wszystkie w jednym czasie sadzone i taka roznica. W sprzedazy widzialam mikre sadzonki w cenie 12zl za szt.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Roocika 21:01, 19 sie 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, fajny mieliście wyjazd. W tym ogrodzie byliśmy w zeszłym roku, bo urlop spędzaliśmy w Mikołajkach. W tym roku mieliśmy strasznie mało ambitne wakacje, z uwagi na upał, czuję straszny niedosyt. Pięknie twój ogród wyglada, pomimo tej suszy. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Anusia 19:54, 21 sie 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Asia po dzisiejszym upalnym dniu trawa na max
mozliwosci wysuszona. Dzisiaj zupelnie nic nie mozna porobic. Tyklo podleje. Wczoraj zrobilam kilka zdjec rozom. Za chwile pozostanie po nich tylko wspomnienie.

Solo



Chopin





Sea foam


____________________
Skandynawia po krzyżacku
anabuko1 09:01, 23 sie 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23552
Anusia napisał(a)


Dwie perowskie i robia taki spektakl. W przed ogrodku mam z zeszlego roku wychodowana z patyka i wyglada juz tak





Piękne.
Mi z nimi jakoś się nie udawało.
Muszę chyba jeszcze raz je kupić .
Róże Anusiu też masz piękne
Dobrej niedzieli
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
MiluniaB 09:20, 23 sie 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ania, a róże u Ciebie to już ich drugie kwitnienie?
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Ewa777 15:58, 23 sie 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Popadało u Ciebie wczoraj? U mnie strasznie mało.
Dziś znowu podlewanie mnie czeka.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies