Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mały ogród, ale duuużo radości

Pokaż wątki Pokaż posty

Mały ogród, ale duuużo radości

kaminak 13:26, 19 mar 2015


Dołączył: 24 lut 2015
Posty: 45
Sorki Danusia za imię
____________________
Danucha 21:41, 19 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
ren133 napisał(a)
Danusiu,
A taka chuda choinka?



Świerk serbski Pendula Bruns

Ale przystojniaczka wynalałaś kochana. Bardzo mi się podoba
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 21:44, 19 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Katkak napisał(a)
Danusiu strasznie lubię spacerować u ciebie. Jest tak ślicznie, a wciąż coś nowego wymyślasz . Ja też mam niewielki ogródek i wciąż uszczuplam trawnik, ale nie mogę całkowicie "rozwinąć skrzydeł , bo muszę chłopakom zostawić trochę miejsca do gry w piłkę . zaznaczam sobie Twój wątek, bo znów mi gdzieś "uciekniesz" . Pozdrawiam.

Witam Cię serdecznie i cieszę się, ze lubisz u mnie gościć Zapraszam
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 21:47, 19 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Co tam dzisiaj zrobiłaś?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Danucha 22:14, 19 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
Siedziałam na spotkaniu- zebraniu do 9.00- 15.30, a za oknem.....cuuudnie. Po przyjściu do domu, migiem wskoczyłam w dresik i wyjęłam kostkęz tej rabaty o której Ci pisałam, poprawiłam linię rabaty, bo teraz robię wszystko z cyrklem i linijką. Na zdjęcia było za późno, jutro nadrobię. I udało mi się posprzątać w domu, no M się wykazał i sporo mi pomógł. Jutro muszę isc do pracy, ale zajadę do ogrodniczego i zrobię zdjęcie tej chudziutkiej koreanki.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Danucha 22:18, 19 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
A teraz oczywiście siedzę i planuję. Jak sprzątałam, też z każdego okna zaglądałam na ogród i planowałam
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 22:21, 19 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danucha napisał(a)
Siedziałam na spotkaniu- zebraniu do 9.00- 15.30, a za oknem.....cuuudnie. Po przyjściu do domu, migiem wskoczyłam w dresik i wyjęłam kostkęz tej rabaty o której Ci pisałam, poprawiłam linię rabaty, bo teraz robię wszystko z cyrklem i linijką. Na zdjęcia było za późno, jutro nadrobię. I udało mi się posprzątać w domu, no M się wykazał, bo odkurzył i pomył podłogi. Jutro muszę isc do pracy, ale zajadę do ogrodniczego i zrobię zdjęcie tej chudziutkiej koreanki.


A ja musiałam dzisiaj do lekarza... ale po drodze odkryłam fajną szkółkę z naprawdę dobrym zaopatrzeniem ... no ale na razie nic jeszcze nie kupuję.
Na tą rabatę z jałowcami cały czas zastanawiam się nad bukiem bordowym tylko jeden będzie za mało a dwa tak dziwnie. I nie wiem ...
Co byś mi doradziła?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Danucha 19:59, 20 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
ren133 napisał(a)


A ja musiałam dzisiaj do lekarza... ale po drodze odkryłam fajną szkółkę z naprawdę dobrym zaopatrzeniem ... no ale na razie nic jeszcze nie kupuję.
Na tą rabatę z jałowcami cały czas zastanawiam się nad bukiem bordowym tylko jeden będzie za mało a dwa tak dziwnie. I nie wiem ...
Co byś mi doradziła?

Renia, nie uważam żeby jeden czerwony buk wygladał źle, takie drzewo daje dosyć mocny akcent. Jeśli bym się zastanawiała, to tylko nad tym, czy to nie za duże drzewo, no chyba że pendula. Ja jednak posadziłabym tam śliwę wiśniową Nigrę. Chciałaś rady, to masz.
Hi.., hi... Renia, ale nazmyślałam o tej koreance. Zgadza się tylko połowa. Jest to jodła i jest śliczna i chudziutka, ale to jodła pospolita piramidalis (abies alba piramidalis).:




____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
ren133 20:52, 20 mar 2015


Dołączył: 20 sty 2015
Posty: 19017
Danucha napisał(a)

Renia, nie uważam żeby jeden czerwony buk wygladał źle, takie drzewo daje dosyć mocny akcent. Jeśli bym się zastanawiała, to tylko nad tym, czy to nie za duże drzewo, no chyba że pendula. Ja jednak posadziłabym tam śliwę wiśniową Nigrę. Chciałaś rady, to masz.
Hi.., hi... Renia, ale nazmyślałam o tej koreance. Zgadza się tylko połowa. Jest to jodła i jest śliczna i chudziutka, ale to jodła pospolita piramidalis (abies alba piramidalis).:






Ładna bestia, ale żeby tania byłą to już nie można tego powiedzieć
I na co się decydujesz?
____________________
Jak "ożywić" mój szmaragdowy ogród
Danucha 21:44, 20 mar 2015


Dołączył: 03 lut 2015
Posty: 414
No właśnie ta cena, potrzebuję dwie. Mam fajną szkółkę, ale tam specjalna wyprawa. Podjadę w przyszłym tygodniu, tym bardziej, że mam do kupienia 5 drzewek liściastych i trzy iglaste. Ten ogrodniczy, w którym ta jodła, jest w centrum Szczecina, zaopatruje się m.in. w tej szkółce. Zobaczę i wtedy podejmę decyzję, ale chciałabym już takie większe egzemplarze.
____________________
Mały ogród, ale duuużo radości
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies