Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Martka 19:50, 11 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Już ogarniam wow! super! Obiecaj, że będziesz często pokazywała to miejsce w ogrodzie światu Jak będzie wykończony murek, w jakim kolorze?
Agi2006 20:04, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiaan napisał(a)
Jak mnie się podobają takie murki, Agnieszka już widzę jak będzie pięknie jestem bardzo ciekawa co posadzisz


Cieszę się, że Ci się podoba. Widzisz tak to już jest ze ten co ma górki chce mieć płasko i na odwrót. Mój mąż zawsze powtarza ze jak byśmy mieli płaska działkę to nie byłoby tylu kombinacji i pracy wlozonej w ten ogród. No w pewnym sensie go rozumiem bo ja wymyślam a on to musi zrealizować.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 20:14, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)
Już ogarniam wow! super! Obiecaj, że będziesz często pokazywała to miejsce w ogrodzie światu Jak będzie wykończony murek, w jakim kolorze?


Cóż Martus mogę napisać. ...Będę tu jak tylko czas pozwoli. I mogę obiecać ze postęp prac będzie relacjonowany w miarę na bieżąco. Niestety dni coraz krótsze i prace posuwają się dość wolno. W tym roku jeszcze musimy zabezpieczyć murki tam gdzie będą stykać się z ziemią, zasypać i może zamontować schody. Murki pewnie będą białe z nakrywami z piaskowca. Byłoby nawiązanie do ogrodzenia .
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Jagodaa 00:03, 12 lis 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ale wykopaliska! Pięknie to będzie wyglądać i podoba mi się zamaskowanie schodów, takie bocznie ułożenie. Też chciałabym znów jakiś mur budować u siebie .

Jesienne rabaty piękne!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Agi2006 09:36, 12 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Jagoda wykopaliska faktycznie przerażają tym bardziej że dzięki nim widzę jaki syf miałam na tym nasypie. W archeologa można się bawić. Co do murowania to masz zupełnie inne podejście niż my z mężem. Chciałabym doczekać dnia kiedy będę mogła tylko zajmować się roślinami a nie robotami budowlanymi. Pewnie inaczej jest jak przychodzi ekipa i działa , a u nas wszystko robi mąż z moją i syna pomocą.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Rojodziejowa 09:56, 12 lis 2021


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8475
Agi no pięknie!

No znam doskonale ten stan robót u nas nadal jeszcze właśnie sporo z murkiem do zrobienia.
Już wygląda świetnie. A gdzie teraz będzie zjeżdżalnia?

A rośliny wyglądają pięknie.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Agi2006 10:38, 12 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Asia napewno rozumiesz mnie jak nikt inny A na wiosnę będziemy razem obsadzać nasze murki Zjeżdżalnia wylądowała juz na śmietniku. Była uszkodzona nie nadawała się na przekazanie kolejnemu dzieciakowi. Mój młodszy syn juz na niej nie jeździł a raczej wspinal się po niej . Ma 7 lat a rozmiar 11 latka wiec rozumiesz że już z tej zjeżdżalni wyrósł
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
olciamanolcia 20:35, 12 lis 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
Agi2006 napisał(a)
Szaro,buro, bordowo



Piękny ogród u Ciebie. Co to za odmiana rozchodnika?
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Jagodaa 23:27, 12 lis 2021


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Agi2006 napisał(a)
Jagoda wykopaliska faktycznie przerażają tym bardziej że dzięki nim widzę jaki syf miałam na tym nasypie. W archeologa można się bawić. Co do murowania to masz zupełnie inne podejście niż my z mężem. Chciałabym doczekać dnia kiedy będę mogła tylko zajmować się roślinami a nie robotami budowlanymi. Pewnie inaczej jest jak przychodzi ekipa i działa , a u nas wszystko robi mąż z moją i syna pomocą.


Sama kopałam pod fundamenty wszystkich moich murów, więc wiem, o czym piszesz . Kamien i zalewanie też nasza robota. Murowanie z bloczków i wykończenie, musiałam powierzyć w fachowe ręce.

Pięknie będzie z tymi poziomami. Ciekawa jestem wiosny u Ciebie
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
nicol21 11:41, 13 lis 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
o wow! rzeczywiście masz sporą różnicę terenu. Fajny pomysł z tym zazębianiem się. Na wiosnę będziesz obsadzać już pomału? One są jakoś specjalnie wzmocnione? Bo jednak nacisk ziemi jest tam na pewno spory.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies