Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 18:30, 28 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith podziwiam Cię że chciało Ci się czytać mój wątek od początku ale z drugiej strony bardzo mi miło I dziękuję za te słowa. One dodają motywacji i uświadamiają że ta praca i serce włożone w ogrod sprawiaja ze komus tez się on podoba, że jest dla kogoś inspiracją czy choćby potwierdzeniem jakiegoś rodzacego się w głowie pomysłu. Potwierdzam tez raz jeszcze i powtórzę za Tobą ze świdosliwy w ID i Matrona to świetne rośliny. Mimo brzydkiej pogody i szaroburej kolorystyki na zewnątrz przyjemnie się patrzy na rabaty z tymi roślinami


____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 18:31, 28 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 18:32, 28 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 18:53, 28 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Murki zasypane z naddatkiem bo ziemia i tak osiadzie przez zimę. Ciąg dalszy na wiosnę. ...

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Judith 08:28, 29 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Agi, przewidujesz jakaś barierkę przy murku?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Martka 11:35, 29 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Agi, to był świetny sezon, zaś w końcówce bardzo emocjonujący Murek daje nowe pole do planowania (knucia mówiąc językiem Judith Bardzo przyjemne obrazki masz za oknem, jesień też potrafi dużo dać z siebie - w Twoim ogrodzie świetnie to widać. A wiosna ... ta będzie pełna emocji!


Wiolka5_7 11:55, 29 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
Będziesz Aga miała dużo pracy w przyszłym sezonie w ogrodzie... Normalnie zazdroszczę u mnie rabaty już obsadzone,na nowe miejsca brak. Będę podziwiać efekty pracy u ciebie

Masz już plan na nowe rabaty ?

Ps.piękne masz rabaty na froncie, nawet jesienią bardzo zdobią
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 18:54, 29 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith napisał(a)
Agi, przewidujesz jakaś barierkę przy murku?


Judith nie planowałam barierek bo wzdłuż murkow będą rabaty. Ale tak się zastanawiam czy czegoś nie wykombinować tylko w miejscu gdzie zaczyna się bieg schodów. Idąc od strony tarasu ścieżką będziemy dochodzić do murku i tu musimy się odwrócić w lewo żeby wejść na stopnie. I tak sobie myślę że dziecko czy dorosły po kilku głębszych może nie zatrzymać się na murku i zrobić kolejny krok w przód i.....leci
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 18:59, 29 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martka napisał(a)
Agi, to był świetny sezon, zaś w końcówce bardzo emocjonujący Murek daje nowe pole do planowania (knucia mówiąc językiem Judith Bardzo przyjemne obrazki masz za oknem, jesień też potrafi dużo dać z siebie - w Twoim ogrodzie świetnie to widać. A wiosna ... ta będzie pełna emocji!




Martus mój sezon w przeciwieństwie do Twojego był mało roślinny a bardziej budowlany. Jak patrzę na ostatnie zdjęcia tego bałaganu to uświadamiam sobie że kolejny tez raczej zacznie się od prac budowlanych. Musimy dokończyć murek, zrobić stopnie, ścieżki, placyki i może altanke. A i jeszcze jeden taras przy domu czeka na realizację. A potem to już tylko sadzenie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
olciamanolcia 19:00, 29 lis 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 6904
tak sobie myślę że dziecko czy dorosły po kilku głębszych może nie zatrzymać się na murku i zrobić kolejny krok w przód i.....leci


Bylebyś tam basenu nie miała to będzie dobrze

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies