Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Wiolka5_7 15:47, 11 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Agi2006 napisał(a)
Wiola może i nie masz miejsca na sadzenie ale to co już zrobiłaś zwala z nóg. Ja na przykład zazdroszczę Ci tego komfortu ogrodowego. Nic już nie musisz.....możesz tylko chcieć A ja faktycznie mam niezłe pole do popisu. Ale co z tego wyjdzie. .....kto to wie. Napewno chciałabym żeby tył wspolgral choć trochę z przedogrodkiem.

Dzięki Aguś za pochwały
Tobie też się należą,bo to co stworzyłaś zachwyca

Ja mam mały ogród a i tak tworzyłam go kilka lat... Ale to było fajne,móc tworzyć,zmieniać i dojść do etapu, że mi się w końcu podoba

Ty też zaplanujesz i obsadzisz tą nową część i następnie będziesz wypoczywać i podziwiać swoją pracę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agi2006 16:55, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
No mam nadzieje Wiola ze z Waszą pomocą pójdzie szybko i gładko bo powiem Ci ze może na zdjęciach tego nie widać ale kilka rabat do zagospodarowania będzie. ...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 16:58, 11 lis 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Agi2006 napisał(a)
No mam nadzieje Wiola ze z Waszą pomocą pójdzie szybko i gładko bo powiem Ci ze może na zdjęciach tego nie widać ale kilka rabat do zagospodarowania będzie. ...


Na O.zawsze ktoś pomoże
Fajnie będziesz miało co planować i obsadzać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 17:59, 11 lis 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Boszsze, jaki Ty masz piękny ogród! Murek mnie zainteresował i przeleciałem kilkadziesiąt stron do tylu, i już wiem, ze poczytam sobie i pooglądam od początku .
Tylko zapytam (zanim doczytam) - temat murkowy pojawił sie w związku z powiększeniem działki, czy po prostu przyszedł teraz na niego czas?

EDIT: Wparowałam bez przywitania.. Dzień dobry Agi
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Agi2006 18:30, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Judith napisał(a)
Boszsze, jaki Ty masz piękny ogród! Murek mnie zainteresował i przeleciałem kilkadziesiąt stron do tylu, i już wiem, ze poczytam sobie i pooglądam od początku .
Tylko zapytam (zanim doczytam) - temat murkowy pojawił sie w związku z powiększeniem działki, czy po prostu przyszedł teraz na niego czas?

EDIT: Wparowałam bez przywitania.. Dzień dobry Agi


No witaj Judith w moich skromnych progach. Bardzo mi miło że do mnie wpadlas Kawka, herbatka? ??

A co do murka to on był w planach od początku. Nie powiekszałam działki tylko tak zeszło. Przez parę lat skarpa służyła za górkę do zjezdzania na sankach dla synów, była też o nią oparta zjeżdżalnia. A my chcąc znaleźć się piętro niżej zbiegalismy na dół lub obchodziliśmy górkę na około. Było w zasadzie kilka pomysłów. Najpierw był murek w planach, potem tylko schody terenowe w skarpie obsadzone roślinnością i znów murek,który w końcu doczekał się realizacji. W zasadzie to są 2 murki a pomiędzy nimi będą schody. ...
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiaan 18:42, 11 lis 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Jak mnie się podobają takie murki, Agnieszka już widzę jak będzie pięknie jestem bardzo ciekawa co posadzisz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 19:12, 11 lis 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Hurra, MUREK JEST! Szybkie tempo prac, brawo. Nowy impuls do działania jest Bardzo mi się podoba stan obecny. Faktycznie widać teraz dopiero, że różnica poziomów jest dość spora z czego wynika konieczność postawienia dwóch murków? Mają służyć za długą donicę, czy to też wynika z kwestii stabilności terenu?

Sylvana 19:27, 11 lis 2021


Dołączył: 29 wrz 2015
Posty: 3428
Zaglądam nieśmiało i tym razem zostawiam ślad
Ciekawa jestem co dalej...
Jak dotąd jest pięknie, murki fajne, rozumiem, że między nimi schodów brakuje.
Będzie super - bo już jest.
Pozdrawiam
____________________
Sylwia - Kamienny ogród patykiem malowany
Agi2006 19:36, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martus między murkami będą schody.Murki zachodzą się tylko na czesci, tam gdzie będzie bieg schodów .Tu to widać. ...

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 19:39, 11 lis 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Sylvana napisał(a)
Zaglądam nieśmiało i tym razem zostawiam ślad
Ciekawa jestem co dalej...
Jak dotąd jest pięknie, murki fajne, rozumiem, że między nimi schodów brakuje.
Będzie super - bo już jest.
Pozdrawiam



Witaj Sylwia i od razu dziękuję za miłe słowa Tak masz rację. Pomiędzy murka mi będą schody
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies