Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 22:42, 15 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Joann napisał(a)
O rany! Teraz zobaczyłam zdjęcia tego, co dzieje się z tyłu! Jak pięknie!!! Woow!


Joann no dzieje się ale takiego tempa jak Ty to nie mam
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:43, 15 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Roocika napisał(a)

Popieram


Asia dziękuję.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
olciamanolcia 22:50, 15 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
O kurde! Super się zapowiada znajome widoki Po obsadzeniu będzie jakby luxusowo Oświetlenie dawaj koniecznie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Agi2006 08:06, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Justyna niby znajome,niby podobne ale nie z takim rozmachem jak u Ciebie. U mnie zwykle chodnikowe płyty 50cm więc aż prosiło się żeby to wszystko urozmaicić szerszymi fugami.




A oświetlenie......No w dwóch miejscach są wypuszczone kable. Przy jednym placyku do oświetlenia altanki a na drugim do obsługi basenu.Marzy mi się jeszcze podświetlenie brzóz ale mąż uparł się przy lampkach solarnych.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Martka 13:23, 16 cze 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ależ "wczoraj i dziś"! A to przecież zdjęcia z przedwczoraj, zakładam, że znów coś się zmieniło Agi, szał.
"Jutro będziemy szczęśliwe inaczej", zapisuję sobie ten cytat na wszelki wypadek, jako argument, gdyby moja rodzina uznała, że oszalałam doszczętnie kupując kolejne rośliny. A to przecież kwestia pogoni za szczęściem..... Będzie pięknie!

Agi2006 14:21, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Martuś u mnie właśnie szczęście codziennie ma inne imię. Kiedy byłam z dzieckiem w szpitalu najpiękniejszym widokiem było to jak syn usiadł i poprosił o włączenie telewizora. Dziś szczęściem jest wolny czas i obiadek bez pośpiechu a jutro szczęściem będzie jak Pan od koparki odbierze telefon ode mnie i powie ze z największą przyjemnością przyjedzie i wyrówna teren przy placykach
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 14:24, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A do dziś niewiele się zmieniło...Bałagan jak był tak jest...



____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 14:28, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
A ja dziś na tarasie odpoczywam i skupiam wzrok na tym co już w miarę ogarnięte

____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Judith 16:07, 16 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Świetne te tarasy. Wiem, ze postrzegasz obecny stan jako bałagan, ale z naszego punktu widzenia progres w pracach jest ogromny . Przede wszystkim widać pomysł na tę przestrzeń. Bardzo dobry pomysł .
Tekst o szczęściu bardzo piękny. Ja wciąż łapie sie na tym, ze jako szczęśliwe postrzegam chwile z przeszłości, których - gdy je przeżywałam - nie postrzegałam jako szczęśliwych... Dostrzegania szczęścia wciąż sie uczę, spektakularnych sukcesów w tym temacie nie mam, ale w ogóle są .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
olciamanolcia 18:12, 16 cze 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7043
Agi2006 napisał(a)
Justyna niby znajome,niby podobne ale nie z takim rozmachem jak u Ciebie. U mnie zwykle chodnikowe płyty 50cm więc aż prosiło się żeby to wszystko urozmaicić szerszymi fugami.




A oświetlenie......No w dwóch miejscach są wypuszczone kable. Przy jednym placyku do oświetlenia altanki a na drugim do obsługi basenu.Marzy mi się jeszcze podświetlenie brzóz ale mąż uparł się przy lampkach solarnych.


Jest fantastycznie !! Z rozmachem czy bez , płyty chodnikowe - czy płyty tarasowe - co za różnica - liczy się. efekt a u Ciebie zapowiada się zaje bisty
Powiem Ci , że tez chciałam te płyty które masz , dopóki nie zobaczyłam tych co mam- chodziło mi o duży format.

Odnisnie oświetlenia brzóz - przydałoby się. To nie jest droga inwestycja. Kabel, puszki, reflektorki i masz oświetlenie

Pieknie się robi u Ciebie❤️❤️

____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies