Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...

Agi2006 20:35, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Dziękuję Justynko.Nad oświetleniem muszę poważnie z mężem podebatowac
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 20:40, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Nareszcie pada!!!! I to non stop od 1.5 godz. Już dawno tak nie lało. Bardzo sie cieszę. Wprawdzie zachodzące słońce już przebija się przez chmury ale roślinki i z takiego deszczu napewno zadowolone


____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Wiolka5_7 21:06, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Ale Ci dobrze ,ja czekam na deszcz bo nawiozłam trawniki a tu lipa,chmura przeszła bokiem...buu podlewam zraszaczem teraz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiaan 21:47, 16 cze 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Twój ogród jest wspaniały, przemyślany a nowe prace, oj widzę że będzie luksusowo namów męża na oświetlenie tak jak pisze Justynka.
U mnie też dziś mocno padało.
Ten bordowy klon cudo, czy to atropurpureum?
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Agi2006 22:22, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiolka5_7 napisał(a)
Ale Ci dobrze ,ja czekam na deszcz bo nawiozłam trawniki a tu lipa,chmura przeszła bokiem...buu podlewam zraszaczem teraz


Wiolus ja podlewałam ciągle co drugi dzień. Wszędzie padało tylko nie u nas.Czekalam na te chwilę. I miałam nadzieję że ona właśnie dziś nadejdzie bo u nas się mówi że w Boże Ciało zawsze musi popadac....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Agi2006 22:31, 16 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Wiaan napisał(a)
Twój ogród jest wspaniały, przemyślany a nowe prace, oj widzę że będzie luksusowo namów męża na oświetlenie tak jak pisze Justynka.
U mnie też dziś mocno padało.
Ten bordowy klon cudo, czy to atropurpureum?


Anetko dziękuję. Tu na O. wszystkie ogrody są wspaniałe choć tak różne. Klon to autropurpureum. Jest piękny owszem ale coś go zjada od wewnątrz. W środku coraz więcej gałązek jest ogołoconych z liści. Nie znalazlam żadnego robactwa tylko na jednym z liści od spodu takie zielone małe jajeczkoa ułożone oktogonalnie
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
anuska2507 23:09, 16 cze 2022


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Hej, śledzę powstawanie dalszych części ogrodu i widzę tu jednak rozmach. Nowocześnie, bardzo spójnie.
Zachwycam się Twoim przedogródkiem - bardzo pomysłowy i klonem palmowym przy tarasie.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Wiolka5_7 23:11, 16 cze 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
Agi2006 napisał(a)


Wiolus ja podlewałam ciągle co drugi dzień. Wszędzie padało tylko nie u nas.Czekalam na te chwilę. I miałam nadzieję że ona właśnie dziś nadejdzie bo u nas się mówi że w Boże Ciało zawsze musi popadac....


No to super , że u Ciebie popadało w końcu ! u mnie padało w pn więc spoko,tylko ten rozsypany nawóz...ech i jak wierzyć prognozom.... Dziś pójdę późno spać bo jeszcze się podlewa
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
ElzbietaFranka 09:05, 17 cze 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Agi2006 napisał(a)



Witam chyba Agnieszka

Jestem pierwszy raz przepiękny dom i usytuowanie terenu.
Pole do popisu nie jest to trudny teren ale nasuwa się pewnie mnóstwo pomysłów jak go zaaranżować chodzi mi o tył domu.

Trawy obecne robią robotę a ten akcent z klonu chyba Atropurpurea jest przepiękny.

Dlugi pas muru tak jak pisałaś trzeba czymś obwiesić o ile się nie mylę. Pewnie jakimś bluszczem. Dałabym jakieś akcenty z terenu chodzi mi o gadżety drabiny np w poziomie, kola Lub lustra w ramach.
Ogólnie jest pięknie i trzeba czekać na koniec realizacji i pełnię szczęścia.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Agi2006 09:36, 18 cze 2022


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
anuska2507 napisał(a)
Hej, śledzę powstawanie dalszych części ogrodu i widzę tu jednak rozmach. Nowocześnie, bardzo spójnie.
Zachwycam się Twoim przedogródkiem - bardzo pomysłowy i klonem palmowym przy tarasie.


Ania dziękuję Powiem szczerze że gdybym miała więcej czasu to i rozmach byłby większy a napewno wszystko szybciej by szło do przodu. Mieszkam już 10 lat a prac ziemnych ciągle sporo....
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies