Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Bałaganu ogrodowego Karoliny ciąg dalszy czyli o moim gumowym ogródku:)

popcorn 08:10, 16 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Yolka, jakie bu! Pakuj się i jedziemy. Jedziesz?

koszt ca 4.500 zł
Wietnam północny, Laos, Tajlandia północna, Bangkok i Birma na ostatni tydzień.
W sumie 23 dni

som własnie tanie bilety - moja promocja się skończyła, ale możemy przecież spotkać się na miejscu w przeciągu paru godzin czekając jedna na druga i potem jeździć razem.
Jest nowa promocja, lepszym przewoźnikiem:

https://www.fly4free.pl/wietnam-ho-chi-minh-tanie-bilety/

Wszystkie rezerwacje mam, ale bez problemu dorezerwuję drugie miejsce, z lotami też nie byłoby problemu pewnie...

To jest promesa wizowa, na tej podstawie mnie wpuszczą do samolotu i w Wietnamie pozwolą zapłacić 50 dolców za uzyskanie wizy wklejanej do paszportu
Pismo jest to samo dla 20 osób, na kolejnych 3 stronach są nazwiska z danymi (u nas by to nie przeszło, to poufne dane!

Własnie dostałam wizę do Birmy:


jupi!

miłego dnia!
____________________
Mój nowy ogródek
yolka 16:32, 16 lis 2017


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Karola, w t.. mnie ściska, ale urlopu nie wysupłam, pozostaje mi dalej marzyć,ale marzenia się spełniają.... i na to liczę w niedalekiej przyszłości. Życzę Ci udanej podróży, wielu wrażeń i niesamowitych przygód, miłych wspomnień, którymi mam nadzieję podzielisz się z nami. Pomyślności
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
jankosia 18:53, 16 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Zdecydowanie minęłaś się z powołaniem ci powiem. Ty to powinnaś za pieniądze robić Ja oczywiście nic nie rozumiem co piszesz, ale nie szkodzi, z twoich ust bije taka pewność siebie że ja bym się z tobą czuła bezpiecznie. Jesteś takim typem wszechogarniacza
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
jankosia 18:53, 16 lis 2017


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3124
Dubelek? Jaaaaa? buziaki
____________________
Monika. Gdybym tylko mogła nie wychodzić z ogrodu...
malkul 19:09, 16 lis 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
skrzętnie notuję twoje notatki wstawki wypadowe ciesze się w sumie razem z Tobą
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
popcorn 08:13, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
hahahaha

Jola - za rok
Monia - nie zgubię się przecież, a jakiś zasób wiedzy przed wylotem mieć trzeba. Zresztą raczej ogarnięta jestem i niewiele rzeczy mnie jest w stanie zaskoczyć, więc spoko
Gosia -

miłego dnia Baby!
____________________
Mój nowy ogródek
popcorn 08:21, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Czy ja muszę grzebać po tym necie? Muszę?

Nadałby się? I cena chyba nie tragiczna jak na działkę pod Krakowem z zaczętą budową???

https://www.otodom.pl/oferta/rozpoczeta-budowa-dzialka-13a-wronin-gm-koniusza-ID3oJ2Q.html#gallery[1]

tylko mnie to wkurza, bo bym kupiła i co? I nico. I zero dalszej kasy na dalszą budowę. Uch
____________________
Mój nowy ogródek
AgataP 08:46, 17 lis 2017


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
popcorn napisał(a)
Czy ja muszę grzebać po tym necie? Muszę?

Nadałby się? I cena chyba nie tragiczna jak na działkę pod Krakowem z zaczętą budową???

https://www.otodom.pl/oferta/rozpoczeta-budowa-dzialka-13a-wronin-gm-koniusza-ID3oJ2Q.html#gallery[1]

tylko mnie to wkurza, bo bym kupiła i co? I nico. I zero dalszej kasy na dalszą budowę. Uch


Kochana tylko kredyty nas ratują U mnie działka była, dom wybudowany na kredyt, wykończony z zarobionej kasy...
miłego dzionka Karola
____________________
Z Pszenicznej...
popcorn 09:28, 17 lis 2017


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Nie ma szans Agata, już jeden spłacam w połowie, na dom w którym nie mieszkam, a ex stoi okoniem że nie sprzeda... jeszcze 20 lat, we frankach!!! jak będę płacić za ruinę już niedługo to nie wiem co zrobię...
niestety niewiele mogę

Co za idiotyzm to wychodzenie za mąż, a jak jeszcze ktoś się okaże hmmmm to już w ogóle
____________________
Mój nowy ogródek
kami 09:35, 17 lis 2017

Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 563
Ty to w ogóle na zero wyjdziesz nawet po sprzedaży domu z kredytem?
Młoda szybko rośnie za 10 lat go przejmie ostatecznie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies