Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Co i jak? Nowicjuszka

Pokaż wątki Pokaż posty

Co i jak? Nowicjuszka

Psiamama 14:26, 18 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mira pyszny pomysł z kaskaną na skarpie! Taaak zrób tak Cudnie, że masz tyle miejsca. Też mi się marzy taki sikopopędzacz Ja dziś wreszcie bez gorączki więc poszłam trawę skosić...dopiero. Skosiłam, pograbiłam, wzięłam się za poprawianie kantów i... śnieg mnie wygonił. Brak słów:/ Zimno, wieje, co chwile zawiewa jakby pokruszony styropian. Wlazłam do domu, niedoleczona jeszcze jestem nie ma co no i pupa dziś z roboty
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Agnieszka_B 09:29, 19 kwi 2015


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Witam się w twoim watku. Tez jestem z Rybnika. Tez ostro walczę

z jakiej części Rybnika jesteś?
____________________
zapach-ziemi
danuta_szwajcer 10:57, 19 kwi 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witam kolejną rybniczankęPozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Psiamama 23:02, 20 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mira a Ty co, a Ty gdzie? Walczysz? A ja dalej chora. Załatwiłam się na amen w tę sobotę. Zdjęcia wstawiłam wreszcie. Przychodź do mnie
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Manalena 00:27, 21 kwi 2015


Dołączył: 22 kwi 2013
Posty: 162
Witam bardzo serdecznie!
Wpadłam tutaj po sasiedzku
Będe śledzić postępy w pracy,a rewelacyjnie się zapowiada!
____________________
Ogród dla zapracowanych
danuta_szwajcer 17:53, 26 kwi 2015


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Mira104 22:36, 26 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Witam Wszystkich
Ostatnio zakupiłam 2 książki, bo jak tu myśleć o ogrodzie nic nie wiedząc
Pierwsza książka to "Katalog roślin- drzewa, krzewy rośliny"- takie abc ogrodnika z ta książką będę kupować rośliny.
Druga książka to "Jak zaprojektować ogród marzeń" naszej Danusi.
Dziś popołudniu zrobiłam sobie kawkę i zaczęłam czytać. Książka ma 223 strony, czyta się ją jednym tchem i nawet nie wiem kiedy - a tu koniec chciało by się więcej i więcej, a w szczególności to aranżacji Pani Danusi. To tak jak z cukierkiem, kiedy dostaniemy 1 cukierka i po zjedzeniu chcemy 2.
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Psiamama 00:01, 27 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mira dawno Cię nie było. Poza intensywną edukacją co słychać w ogrodzie? Opowiadaj
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Mira104 08:44, 27 kwi 2015


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Sucho zero deszczu w Rybniku nawet jak zapowiadają to i tak nie pada
Latam codziennie i podlewam ku radości mojej suni, bo ona zawsze próbuje złapać wodę zębami. Padły mi baterie w aparacie jak kupię to zrobię kilka zdjęć chociaż przy ogrodach innych, mój pusty ugór to masakra
Co do Twojej działki to ja się dalej upieram przy wiążu holenderskim, bo on jest taki energetyczny ożywi to miejsce no ok rośnie ok 15 cm na rok, ale kupisz sadzonkę ok 1 m, po 2 jest to drzewko mało wymagające wytrzymałe na suszę, a pamiętaj że sadzisz drzewko przy domu, wilgoć przy murze..... hmmm może się to odbić na ścianach, po 2 jeśli masz zrobiony drenaż to tam będziesz mieć teren suchy. Co do czerwieni hmmm boję się, że ona tam się zgubi, bo masz brązową podmurówkę i brązowy ganek. Wiesz Aga ja to laik jestem, posadź to co lubisz i co Ci się podoba
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
Psiamama 11:36, 27 kwi 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 1212
Mira104 napisał(a)
...Wiesz Aga ja to laik jestem, posadź to co lubisz i co Ci się podoba


Miraaaaa Puenta Twojego postu mnie rozwaliła na części Żeby to było takie proste. He he
____________________
Aga-Psiamama;Kulą w płot
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies