Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Katkak 12:39, 27 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Abiu genialny wypad i jak pięknie. Nigdy tam nie byłam, ale ochoty wielkiej mi narobiłaś. I cenne informacje gdzie pięciolatek sobie poradzi, bo Iga jest rówieśniczką Jasia. Czekam na dalszy ciąg zmian.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
kaz742011 21:43, 27 sie 2019


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
Nigdy w Karkonoszach nie byłam. Dzięki Tobie choć trochę pozwiedzałam .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
AnnaCh 11:55, 28 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Polinka, nie do końca, Jaś nie był na Babiej, byliśmy z nim w okolicach i trochę pochodził, np. na Halę Kamińskiego W tym roku już sobie fajnie dawał radę, za rok ma obiecane spanie w schronisku i wypad w Tatry

Monika, plan Asi-Makadami po prostu bardzo przypadł mi do gustu, powoli go zrealizuję

Katka, polecam Ja nigdy nie byłam w Waszych okolicach, muszę się w końcu wybrać w stronę Podkarpacia i Bieszczad

Kasiu, mi się bardzo podobało w Karkonoszach, od Ciebie daleko, ale z drugiej strony prawie cały czas autostradą
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:25, 28 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Pytanie: Jak ułożyć ścieżkę z obrzeży położonych na płasko? Czy wykorytować na te 6 cm, ułożyć, a w szpary wsypać trochę betonu i to przykryć korą jak pozostałą część rabaty, czy jak?
Czy może zrobić jakiś ogranicznik i wysypac między płytami kamieniem? Tylko czy to będzie dobrze wyglądało? A może cała rabata w kamieniu? Chodzi mi o ten nowy ząbek, tam musi być przejście zrobione. Wymyśliłam sobie z krawężników położonych na płasko.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
tulucy 12:52, 28 sie 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To chyba zależy, czy chcesz mieć wyraźną ścieżkę czy tylko przejście zatopione w rabacie...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Makusia 11:52, 29 sie 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Power jest na pokładzie
Działasz pełną parą- w temacie obrzeży, to ja ciemna jestem zupełnie.
Gdzie zamawiałaś swoje jarząby? pamiętasz może?
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
AnnaCh 12:22, 29 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Łucjo, no właśnie chyba wolałabym, żeby się bardzo nie wyróżniała ta ścieżka Chyba zasypę korą jak całą rabatę, będzie z metrowych obrzeży, więc nawet z rowerem się przejdzie, a nie będzie się tak rzucać w oczy
Obrzeża i paleta kostki zamówione, będą w poniedziałek, wtorek, zaczynam działać

Marta, ja działam pełną parą? Widziałam co u siebie robisz
Pamiętam gdzie zamiawiałam jarząby, zaraz Ci napiszę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:26, 29 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dawno zdjęć nie było, bo i nie ma co focić
Ale coś tam zrobiłam.

Na buksach na razie czysto
Szałwia ma drugie kwitnienie, dopiero drugie, bo zaspałam z cięciem, the fairy nieprzerwanie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:28, 29 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jedyna moja ładna rabata
Na jednym z jarząbków się owoce pojawiły


I coś za co lubię koniec lata i jesień Rozchodniki W tym roku nawet one o połowę mniejsze...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:29, 29 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Limki w tym roku, to w ogóle porażka, strasznie przyschły jak byliśmy na Cabo Verde i już się nie zregenerowały.


Klonik palmowy w tym roku podrósł sporo, a dzielone ostatnio jeżówki nawet niektóre zakwitły
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies