Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Gruszka_na_w... 22:38, 10 sie 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Dobrze, że wróciły Ci chęci do działań. Nie ma nic piękniejszego niż realizacja zgrabnych ogrodowych planów.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
AnnaCh 10:45, 11 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Katka, no niestety zdarcie tego suchego siana odsłoniło przykrą rzeczywistość
M mówi, że wisienką na torcie będzie zrobienie nowego trawnika i mówi, że już się nie będziemy śpieszyć, przygotujemy też ziemię przez sezon, będziemy uzdatniać, wybierać chwasty, kamienie Normalnie go nie poznaję A na propozycję trzech grabów po łuku tej nowej rabaty aż przyklasnął

Kasiu, też się cieszę, że coś się ruszyło Muszę w końcu zorganizować też kilku facetów i przenieść ten plac zabaw w końcu
Linia fajnie się wyznaczała, białym sprayem malowałam trawnik Teraz widzę, że na jednym zdjęciu widać na środku trwanika czerwoną szmatkę, to mój wbity cyrkiel

Małgosiu, kropiło co jakiś czas trochę, na pewno nie padało ładnie przez 3 godziny.

Wiola, też lubię
Taka niby mała rzecz, a cieszy

Haniu, też się cieszę, prawda to też jest taka, że fatalnie się ostatnio czułam, miałam sporą kontuzję po powrocie z Cabo Verde i problem z głową i kręgosłupem szyjnym. Już lepiej, mogę działać, mam jeszcze całą jesień przecież, no i cisy do przesadzenia pod basen
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Toszka 13:09, 11 sie 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
To nie nadwyrężaj się, tylko pracuj w swoim tempie. Na przygotowanie ziemi masz co najmniej 3 miesiące
Czy to nie cudowne, że ogrodnictwo uczy cierpliwości?
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Kasia_CS 14:03, 11 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ale masz duży cyrkiel fajny ząbek wyszedł!

Toszko, ja nawet po sobie widzę, że już nie jestem w gorącej wodzie kąpana i rabaty czekają na swoją kolej
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia73 16:28, 11 sie 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Toszka napisał(a)

Czy to nie cudowne, że ogrodnictwo uczy cierpliwości?


Nie wiem czy uczy Ale wymaga. Toszko aktualnie ryję pod nowa rabatę w/g Twoich wytycznych.

Aniu piękne linie rabat. Ja jeszcze myślę nad swoimi. Chyba powinnam zrobić jak Ty poprosić dziewczyny o pomoc. Trzymam kciuki za wykopki
Nowa12 20:30, 11 sie 2019


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Ale fajną rabatkę szykujesz. Rozumiem, że plany nasadzeniowe są już sprecyzowane .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Zakrecona 14:32, 12 sie 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ale fajnie, że zaczęłaś realizować plan
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Nikita 22:28, 13 sie 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Aniu, widzę, że nowa rabata będzie. Tym razem w jakich kolorach?
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
AnnaCh 10:53, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Toszko, robię właśnie w swoim tempie, już się nie spinam, przewartościowałam pewne rzeczy, ogród mnie relaksuje i chciałabym żeby moje klepisko było już ogrodem, ale są rzeczy ważne i ważniejsze. Aktualnie moja szyja i głowa mają się coraz lepiej, mam jeszcze tydzień urlopu, to znowu upał i nic nie zrobię Trudno, mam nadzieję, że wrzesień będzie ładny

Kasiu,
cyrkiel ciągle wbity Wczoraj kosiłam chwasty, to mi się trochę sprayu skosiło, muszę poprawić

Kasiu, dziękuję za trzymanie kciuków

Agata,
no właśnie nie są sprecyzowane Wiem jedynie, że chcę tam pod tarasem ML i trzy graby po tym długim łuku, a co dalej nie wiem

Magda, no w końcu trzeba

Nikita
, nie mam pojęcia co do kolorów, pewnie będzie zielony
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AngelikaX 11:00, 27 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Ojej jakie piękne zmiany się szykują Kibicuję
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies