Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Kasia73 17:50, 10 sie 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Super będzie pięknie! Też ryję pod nowa rabatę. Ćma bukszpanowa pokonaj Lepinoxsem działa już po pierwszym oprysku szczerze polecam.
Toszka 19:48, 10 sie 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Aniu, jesli dasz radę to przekop tą ziemię, dorzuć dobroci i zostaw. Na wiosnę tylko sadzenie zostanie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
AnnaCh 21:50, 10 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Magda, będzie kilka nowych rabat
Buksy myślę, że uratuję, szybko zauważyliśmy, zebrał M gąsiennice i do tego Lepinox poszedł w ruch

Anula, też mi się z tym jarząbkiem podoba
Dobrze, że 5 kupiłam
Serby chyba dobrze, sama zobacz.


Ewa, dzieje się
Cieszę się bardzo, że chociaż tyle robimy, bo aż mi głupio było przed Asią, plan mi juz dawno narysowała, a ja siedzę i czekam nie wiadomo na co
Co do serbów, to spójrz wyżej

Agnieszko, ja właśnie w niemocy byłam ale tak mnie ta ćma wkurzyła, że musiałam się gdzieś wykorzystać złą energię

Kasiu, super z tym Lepinoxem, cieszę się, że działa, popryskałam już w poniedziałek
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katkak 21:53, 10 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jest super i miło patrzeć jak sobie działasz. Wiem, ze Toszka się zna na rzeczy ( ukłon w Twoją stronę), ale do wiosny z sadzeniem za pierona bym nie wytrzymała.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
AnnaCh 21:56, 10 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Toszko Kochana, taki właśnie mam plan
Uczę się i ja i M na własnych błędach. Wiesz jak to było, człowiek chce się szybko wprowadzić, mieć trawnik, robi wszystko szybko, jak najtaniej i takie są efekty... Pół domu też bym już wyburzyła i zrobiła na nowo inaczej, lepiej... życie...
Co do planu, to jest taki, że musimy wyznaczyć przejście przez tę rabatę i je ułożyć z krawężników, później sypiemy korę, mączkę, kompost i ile damy rady mieć obornika, M już wie, że musi to wszystko przekopać Nawet nie protestuje, chyba zaczyna mu się podobać, że to będzie jak ogród może kiedyś wyglądać, a nie jak klepisko. Chciałam jeszcze posadzić gorczycę i znowu przekopać. Jedynie może w tym roku drzewa jesienią byśmy wsadzili i pod tarasem ML, bo mam 6 sztuk w doniczkach.
Dziś M mi pomógł i proszę jaki efekt
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 21:58, 10 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiu, wytrzymam
Niestety ziemia jest fatalna, chcę ją dokarmić i dopiero sadzić, na rabacie jarząbkowej jak ziemia fajna, to nawet wyrywanie chwastów jest przyjemnością
No i kamienie będę chyba do tej wiosny wybierać
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Katkak 22:10, 10 sie 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jak tak to rozumiem. Sama najlepiej wiesz co masz w ogrodzie i co jak trzeba.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
mrokasia 22:13, 10 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Aaaa, robota ruszyła, ale fajnie . Zdzieranie darni nie jest przyjemne, ale masz pomoc a do dużo znaczy. A linia wyznaczona super, równiutko .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Margarete 22:17, 10 sie 2019


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14370
Ania u mnie pada od 3godzin. Nareszcie. Hurra! A jak u ciebie ?
____________________
Małgorzata OGRÓD MARZEŃ......a może tylko......MARZENIE O OGRODZIE
Wiolka5_7 22:34, 10 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Super,nowe rabaty się szykują
Uwielbiam zmiany, na pewno będzie pięknie
Będę podglądać
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies