Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

AnnaCh 11:09, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Angelika, trzymaj kciuki, dzwonię zaraz po krawężniki na ścieżki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Dominika11 11:12, 27 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o widze, że robota wre
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
AngelikaX 11:14, 27 sie 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
AnnaCh napisał(a)
Angelika, trzymaj kciuki, dzwonię zaraz po krawężniki na ścieżki


Trzymam trzymam
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
AnnaCh 11:15, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ostatni tydzień mnie nie było, pojechałam w Karkonosze. Byłam kiedyś na obozie w Karpaczu, ale było to ze sto lat temu i mało pamiętam Dla reszty z naszej czwórki był to dziewiczy wyjazd w nieznane i... super było Bardzo nam się podobało. Sporo miejsc do zobaczenia i zwiedzenia z dziećmi w wieku Jasia.
Pierwsze dwa dni trochę deszczowe, więc tylko krótkie wycieczki sobie zrobiliśmy, ale zawsze to coś, bo chodziło o to, żeby te wakacje były aktywne, nie przeleżane
Wstrzeliliśmy się akurat między ulewy i zobaczyliśmy Wodospad Kamieńczyka, do którego idzie się fajnym wąwozem w kaskach, dla Jaśka mega atrakcja


Byliśmy też Koleją Izerską w Harrachovie, super Ale tu mi zdjęć gdzieś brakuje

Od środy było już pogodnie, zobaczyliśmy Zamek Chojnik, polecam, piękne widoki z wieży
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eVka 11:17, 27 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Uwielbiam Karkonosze Tam wszędzie jest pięknie Byliśmy poprzedni weekend na Hali Szrenickiej
____________________
AnnaCh 11:18, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kolejny dzień to ok. 15 km na nogach, dla Jasia wyczyn
Wjechaliśmy kolejką na Szrenicę, matko jak tam było zimno!

Dalej na nogach na Śnieżne Kotły, miejsce, którego się naoglądałam w necie i trułam tak, że musieli iść Przecudnie Zdjęcia tego zupełnie nie oddają.
Dzięki Polinko za pomoc i przekonanie, że 5 latek da radę
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 11:26, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Byliśmy też na Śnieżce, ale tej nie polecam. Jak dla mnie za dużo ludzi, gorzej chyba jak na Kasprowym. Szlak czerwony zrobiony z tego względu jednokierunkowy, a i tak całe gromady ludzi idą w dół, a niektórzy nawet zbiegają! Trzeba bardzo uważać, szczególnie jak się idzie z małym dzieckiem.
Muszę jednak przyznać, że widoki, szczególnie na Czeską stronę jak się już schodzi trasa jubileuszową piękne


W niedzielę już z zapakowanym samochodem postanowiliśmy zajechać jeszcze do Świeradowa-Zdroju. Wjechaliśmy kolejką na Stóg Izerski do schroniska. Napiliśmy się wody w Parku Zdrojowym i wyruszyliśmy w ciężką drogę do domu.
Bardzo nam się Karkonosze podobały. Pewnie jeszcze wrócimy.


A w domu....
Trawnik, no cóż, bez komentarza, niby się trochę zazieleniło, ale chwastów od groma.
Wczoraj o 19 kosiłam, wcześniej się nie da. Niby mam jeszcze tydzień urlopu, ale czuję, że nic nie zrobię, bo tak grzeje, jeedynie wczoraj wypieliłam rabatę z jarząbami, bo tam za domem cień jest.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 11:29, 27 sie 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dominika, wre, to dużo powiedziane, ale zawsze coś tam się dzieje

Angelika

Ewa, my zawsze Tatry, ewentualnie Beskidy, Kotlina Kłodzka Namówiłam w końcu M na wyjazd w nieznane Musimy się też w końcu zdecydować na Bieszczady, ale to sami, bez dzieci, żeby całe dnie móc pochodzić po połoninach
____________________
Ania - Malutki pod lasem
polinka 11:35, 27 sie 2019


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17538
Ale trafiłam na piękne zdjęcia
Cieszę się ogromnie, że jesteście zadowoleni a do Jaśka to miałam pewność, że da radę! Bo jak 4 latek robi Babią to dla 5 latka Karkonosze są jak spacer.

Śneżka w sezonie to koszmar...ale jeśli jeszcze kiedyś wrócicie w Karkonosze to polecam wschód słońca na Śnieżce i nocleg w Domu Śląskim. O tak wczesnej godzinie można sę zachwycić tą górą.

My właśnie jesteśmy przed klasykiem karkonoskim, czyli głównym szlakiem sudeckim w jeden dzień Szklarska Poręba-Karpacz I liczę na piękny wschód słońca na Śnieżce

____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
12:30, 27 sie 2019
Piękne widoki miałaś, widzę również praca w ogrodzie wre, jest realizacja planów będzie pięknie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies