Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Zana 20:39, 24 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AnnaCh napisał(a)
Z tarasu, sorki za bałagan





Patrząc z tego punktu to przesunęłabym drzewko w lewo między brzozę a pissardi. I dałabym kulki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 20:47, 24 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kasiek, dziękuję bardzo

Anula, między brzozę a pissardi? To w prawo, nie w lewo. Chyba, że ja czegoś nie kumam To co, odwrócić ten układ?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 20:50, 24 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
AnnaCh napisał(a)
Kasiek, dziękuję bardzo

Anula, między brzozę a pissardi? To w prawo, nie w lewo. Chyba, że ja czegoś nie kumam To co, odwrócić ten układ?

A gdzie jest to pissardi, bo ja zupełnie nie widzę
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 20:53, 24 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AnnaCh napisał(a)


Anula, między brzozę a pissardi? To w prawo, nie w lewo. Chyba, że ja czegoś nie kumam To co, odwrócić ten układ?


Anuś, oczywiście że w prawo, pomerdało mi się. No niestety mam taką przypadłość, że na szybko zawsze mylę prawo z lewo
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 20:54, 24 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Helen, zaznaczyłam gwiazdką Małe to i nie widać
ŚŚ mogę przesunąć jedynie trochę, tak jak na zaznaczeniu, bo inaczej wychodzi bardzo na skraju rabaty.


Ania, spoko Też mi się to zdarza
A tych kulek to dużo? Może mogłabyś zaznaczyć na zdjęciach z góry plamkami jak to widzisz?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 21:02, 24 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Ania, jeżeli tak posadzisz ŚŚ, to jak ona będzie blisko tarasu? Dopytuję, bo też chciałam sadzić to drzewko, ale Ewa/Anda mi uświadomiła, że owoce ŚŚ mogą spadać na taras i go brudzić. Poza tym ptaki lubią te owoce i tez brudzą taras
U mnie cis rośnie blisko tarasu i teraz jest wyjątkowo brudno, bo zawsze jakaś kulka komuś się rozdepnie
____________________
Helen - Hortensjowo
Zana 21:06, 24 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
AnnaCh napisał(a)

[b]Ania,
spoko Też mi się to zdarza
A tych kulek to dużo? Może mogłabyś zaznaczyć na zdjęciach z góry plamkami jak to widzisz?


O matulu, czego Ty ode mnie kobieto oczekujesz. Ja to przecież noga w takich sprawach, ale coś tam nabazgrałam.
Niebieskie to pień drzewka, zielone to kulki, hortki pomiędzy kulkami (już nie narysowałam)

.

No i trawki do tego.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 21:24, 24 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Helen, też na początku odrzuciłam ŚŚ ze względu na brudzenie.
Ale tam jednak jest dość daleko, jakieś 2,5 metra od rogu tarasu, nie powinno być problemu.

Anula, ale tak posadzona ŚŚ jest za bardzo na prawo, coś prawie tak jak wczoraj.
Tyle aż tych kulek, no ja to tak o trzech myślałam, szczególnie, że Toszka pisała, że one tak na szerokość do 90 cm trzeba liczyć
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Helen 21:26, 24 paź 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
A, to będzie Ok
____________________
Helen - Hortensjowo
21:29, 24 paź 2019
Zana napisał(a)


Anuś, oczywiście że w prawo, pomerdało mi się. No niestety mam taką przypadłość, że na szybko zawsze mylę prawo z lewo

Mam to samo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies