Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Anusia 20:07, 12 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Na Żuławach popadało. Ogólnie zimno. Widzę, ze hakonki w tym roku niewyjściowe. Moje dwie z zeszłorocznego zakupu wyglądają podobnie. Ania pokaż wpierw poidełko to się okaże czy się nadaje na rabatę. U mnie nie ma opcji na jakiekolwiek. Moje koty polują na ptaki. Za każdym razem dostają reprymendę. Bestie inteligentne bo wiedzą o czym do nich mówię i udają, że niby takie skruszone Pozdrawiam.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Katkak 20:16, 12 maj 2020


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
AnnaCh napisał(a)
Dużo ostatnio myślałam o poidełku dla ptaków, zaczęłam szukać w internecie, ale szczerze, to żadne mi się nie podobało. I tym sposobem stworzyliśmy z M coś sami Pokażę jak będzie gotowe zupełnie
Tylko mam pytanie czy takie poidełko może być na rabacie? Chciałam postawić na tym przytarasowym ząbku. Czy są jakieś przeciw?

Aniu nie ma jakichkolwiek przeciw. Postaw gdzie chcesz, a ptaki będą szczęśliwe. Wstaw w środek jakiś kamyk wystający ponad powierzchnię, bo pszczoły też bankowo będą korzystać, a one niestety często się topią, jak nie mają wypłyceń.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
wiklasia 23:37, 12 maj 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Aniu ja też intensywnie drążę temat poidełek/kąpielisk dla ptaków.
Te, które mnie zachwycały to jakieś unikatowe stare egzemplarze, a właściwie to ich powidoki (bo ktoś już te egzemplarze zakupił). No to szukam czegoś robionego współcześnie i jakoś nic tak jednoznacznie do mnie nie woła "kup właśnie mnie".
No i ja niezdecydowana, ptaki nie wykąpane , ech
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Milka 06:59, 13 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
AnnaCh napisał(a)
Lilak już prawie Zapach już się roznosi.
Jedna z moich lepszych hakonek, niektóre niestety nadal niewyjściowe

Ania, to hakonka All Gold, one zawsze wolniej idą, nie martw się, będzie wielka
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
inka74 07:16, 13 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Bardzo ładnie wygląda teraz ta pociągnięta rabata i chodniczek. U mnie część hakonek ma dosłownie po kilka źdźbełek. Za chwilę nadgonią.
Ja też nie rozumiem ludzi i wyrzucania śmieci w lesie. I też jak idziemy to zbieramy po drodze.
Tatuaże bardzo lubię. Też mam tylko dużo niżej
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kaz742011 20:23, 13 maj 2020


Dołączył: 01 sty 2016
Posty: 4248
AnnaCh napisał(a)
No chyba rano doszło, nie?


No powiem Ci że nie bardzo .
____________________
Kasia - Miejski ogród w wersji mini
AnnaCh 12:19, 19 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Dziewczyny, przepraszam, że zamilkłam znowu, ale znowu mnie wszystko przygniotło. W pracy jest masakra, a wczoraj wróciłam do domu w stanie, jakby mnie ktoś przeżuł i wypluł. Pozbawiona energii, załamana wszystkim co mi się na głowę wali, ech... Nawet do ogrodu nie wyszłam.

Poidełko zostało zamontowane na rabacie, pod wieczór może wyjdę z domu i papierów, to cyknę fotkę i Wam pokażę Ogólnie mi się bardzo podoba

W niedzielę pojechaliśmy z M na te nasze nowe, przyszłe włości Umowa jeszcze nie sfinalizowana, pojawiło się kilka komplikacji po drodze, ale ogólnie to już przyklepane i wiadomo, że będzie nasze Trochę przeraził mnie ogrom pracy, którą trzeba tam wykonać, żeby choć dało się raz w miesiącu przejechać tam kosiarką na najwyższym stopniu. Wszędzie wysiało się mnóstwo drzew, opryskaliśmy Lepinoxem ogromne bukszpany, które tam rosną, narwałam sobie reklamówkę pokrzywy na gnojówkę, bzów pełno, zapach się wszędzie unosi, narwałam do wazonu, zerwałam też rosnące w chaszczach tulipany żółte, bo żółte, ale co tam. Teściowa mówi, że wiosną jest tam pole szafirków
M zrobił kilka zdjęć, to wieczorem Wam pokażę jak wyglądają te moje włości Na końcu jest lasek, cały w bluszczu, z bajkowym domkiem, wiatrakami, rzeźbami
A na razie tulipany i bez W domu mi pachnie jak nie wiem

____________________
Ania - Malutki pod lasem
UrsaMaior 14:59, 19 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8311
Aaaaj to brzmi bosko, czekam na foty i zazdraszczam bardzo!
____________________
ogród pod lasem
AnnaCh 15:27, 19 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Iza, wiedziałam, że Ciebie ten opis zaciekawi
Wieczorkiem zwerbuję M, żeby mi zgrał te fotki
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Zana 15:32, 19 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu, co ja tu czytam? Coś mnie ominęło. A wydawało mi się, że jestem w miarę na bieżąco. Co to za tajemnicze nowe miejsce?

Roboty współczuję, nie zazdroszczę. Jam miałam takie dwa tygodnie, normalnie chomik w kołowrotku. Dzisiaj zrobiłam sobie w nagrodę dzień wagarowicza na home office.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies