Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Zana 15:33, 19 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aha, Aniu czy podałabyś mi namiar na priv gdzie kupowałaś swoje jarząbki Autumn Spire? Niestety musiałam moje wyciąć, ale chcę kupić i posadzić w innym miejscu. Szukam w W-wie, ale nie ma. Może w Twoim źródle będą mieli.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 15:38, 19 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Aniu, z robotą nie jest lepiej od czasu epidemii, czyli od dwóch miesięcy, a ostatni tydzień mnie normalnie dobił. Siedzę dziś od rana i w sumie to nawet coś podgoniłam Jak otwieram kompa i program mi krzyczy masz 34 sprawy do załatwienia, to mi się słabo robi
Co do nowej miejscówki, to jakiś czas temu pisałam, że kupujemy z M działkę ze starym domem, budynkiem gospodarczym, stodołą i laskiem na końcu. Różne przeciwności losu po drodze wyszły, ale w końcu dojdzie to do skutku Teren jest spory, bo to 2334 m kw, niestety wąsko, a długo. Musimy to jako tako ogarnąć i niech sobie będzie. Dzieci mamy, a pomimo, że wąsko, to można pomyśleć o podziale, bo przez płot są moi teściowie. To działka i dom po dziadku mojego M, z niej przywoziłam te ogromne bukszpany do siebie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Makao_J 15:50, 19 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Łał, super sprawa. Będę czekać na fotki.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Zana 15:54, 19 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Aniu, dzięki za info o jarząbkach.
Odnośnie roboty, no to cóż mogę rzec, no współczuję Ci bardzo.
Już mi się coś kołacze po głowie, że o tej działce pisałaś. To fajnie, że się udało, czekam na fotki.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sarenka 16:14, 19 maj 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ważne mieć cele i marzenia widać, że się spełniają
____________________
Magda W samym sloncu
galgAsia 16:35, 19 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Ania, nie zazdroszczę takiej roboty... Nie dosyć, że robotę do domu zabierasz, to jeszcze spędzasz przy niej całe dnie, więcej niż normalnie... No bardzo Ci współczuję. Miejmy nadzieję, że już bliżej niż dalej do brzegu, że już widać kres tego wszystkiego...

Fajnie, że będą nowe włości, zawsze to nowe możliwości, nowe szaleństwa Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Aggaa 17:11, 19 maj 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Aneczko nie smutaj ❤ Jutro bedzie lepszy dzień . Glowa do gory... nie moge doczekac się Twojego poidelka. Sama szukam, ale te co mi sie podobaja to majatek kosztuja
____________________
Aga Z miłości do brzozy
inka74 17:22, 19 maj 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aniu, ty ogólnie łatwej pracy nie masz a teraz jeszcze pandemia. Współczuję i trzymam kciuki. Za nowe włości też
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
yolka 18:36, 19 maj 2020


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
U mnie też hakonkom się niezbyt podoba, przesadziłam jakieś resztki, może będzie lepiej
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Anusia 19:14, 19 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Aniu a jednak będzie ten dom. Pamiętam jak wspominałaś o zakupie tego miejsca. Czekam na fotki.
____________________
Skandynawia po krzyżacku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies