Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Malutki pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Malutki pod lasem

Dominika11 11:42, 26 maj 2020


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
inny kolor niż zielony będzie przycigał wzrok, a chcesz to ukryc. Bez jest łysy na zimę, nie lepiej cos zimozielonego ???takie pierwsze skojarzenie
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
UrsaMaior 11:54, 26 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8189
Ania, nie jestem bezstronna, bo sama ostatnio zachorowałam na bez i sobie go kupiłam, ale uważam, że pomysł super.
____________________
ogród pod lasem
galgAsia 11:55, 26 maj 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Cis kolumnowy? Klon ussuryjski? Dereń kousa lub japoński? bo nie wiem, co Ci w duszy gra... więc se strzelam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zana 11:58, 26 maj 2020


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Zgadzam się z Dominiką, dałabym coś zimozielonego. Sosna kolumnowa? Ładne są, zwarte kolumienki. A jak koniecznie bez to nie ten czarny w to miejsce, raczej zielony. Kolumnowe są jeszcze jego bracia: Golden Tower i Green Tower.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
AnnaCh 12:14, 26 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
No, nie pomagacie

Karola, dzięki, mój czas chyba ktoś ostatnio wyprał w pralce w zbyt wysokiej temperaturze i się skurczył

Dominika, kiedyś tego tak nie będzie widać, bo docelowo w przyszłości żywopłot z cisa ma podzielić tą przestrzeń i przykryć trochę garaż i drewutnię

Iza, Twój ogród jest jednym z moich ulubionych, choć mało piszę, ale czytam i oglądam zawsze
Jak Tobie się podoba, nawet troszkę bezstronnie, to już jest coś

Asia, te klony, czy derenie to jednak większe są sporo
Cis... No cóż, cisy też uwielbiam, ale może jednak coś innego...

Anula, niby coś zimozielonego by się przydało, ale ja uwielbiam listeczki
No nic nie poradzę, no...
A ta sosna nie będzie od dołu łysieć? No i gdzie ja bym ją kupiła, wątpię, że u mnie coś takiego znajdę, a na all... masakra z wielkością i ceną
Golden i Green chyba też nie znajdę. W necie ewentualnie widzę tego golden, ale czy jego nie będzie przypalało?
A tak bardzo by raził ten ciemny kolor tam?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kawa 12:35, 26 maj 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Anula no !!!!!! cieszę się z Waszego nowego miejsca ale i wiem że cza nie jest z gumy chociaż nie wiem mże jednak
Uda wam się wszystko ogarnąć małymi kroczkami przecież nie musi być już i szybko
będziecie mieć takie inne miejsce odskocznię i swój lasek - który robi mega wrażenie z tym bluszczem!

ja bza bym tam nie sadziła chyba - szczerze coś zielonego bym dała jakoś ten kolor bardziej mi tam pasuje może acer circinatum limonkowy a i zimą ma ładne gałazki ja ogólnie go uwielbiam wiec nie jestem obiektywna
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
AnnaCh 12:54, 26 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Kawciu, dlatego lasek z bluszczem będą sobie żyli w symbiozie, jak dotychczas, swoim życiem
Ale ten klon, co proponujesz, to wielki na szerokość jest
____________________
Ania - Malutki pod lasem
AnnaCh 12:55, 26 maj 2020


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
A jak nie ciemne, tylko zielone, to może bym tam wsadziła amanogawę po prostu?
____________________
Ania - Malutki pod lasem
anbu 12:58, 26 maj 2020


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Cis pospolity David ...proponuję
____________________
Ania Ogród Ani :)
makadamia 13:11, 26 maj 2020


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
AnnaCh napisał(a)
Moja ulubiona rabata ostatnio
Zawsze tak mam, że jak zrobię jakąś nową, to staje się ona ulubioną


Ja też tak mam

Black tower może być, jeśli ma tam dużo słońca. Tylko wtedy się ładnie przebarwia. W cieniu robi się zielono-brązowy.

Jeśli nie bez, to kruszyna fine line jest fajna
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies