Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 13:16, 14 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Jeszcze zapytam, nie wiecie może czy dereń jadalny można przesadzić na wiosnę?? czy lepiej na jesieni?
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kawa 13:21, 14 mar 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
już przekopane?
ekspresowo

zdrówka dla syna dla ciebie też
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
BKosimkArt 13:32, 14 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Kawa napisał(a)
już przekopane?
ekspresowo

zdrówka dla syna dla ciebie też


Dziękuję
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
anka_ 13:56, 14 mar 2018


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
BKosimkArt napisał(a)
Jeszcze zapytam, nie wiecie może czy dereń jadalny można przesadzić na wiosnę?? czy lepiej na jesieni?
Ja bym powiedziała, że zależy od jego wielkości. Dużego bałabym się przesadzać wiosną, bo w razie upałów przy uszkodzonych korzeniach nawet podlewanie nie jest w stanie zrekompensować utraty wody. Jak nie za duży to bym ryzykowała, przecież dużo drzew sadzi się wczesną wiosną z odkrytym korzenie. Wykopać wtedy z jak największą bryłą korzeniową jak tylko puści grunt.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
BKosimkArt 14:01, 14 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Dzięki Aniu, nie jest duży więc tak zrobię, muszę go przesadzić bo chcemy już owocowe zgromadzić w okolicy warzywnika, poza tym rośnie za blisko wiśni, trochę na szybko był sadzony.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Magleska 16:21, 14 mar 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
fajnie mieć dwa psy ,ale czasem trudno je pogodzić ....może narazie nie zostawiajcie ich razem bez nadzoru ,muszą hierarchię między sobą ustalić -.....gorzej tylko jak obydwa chcą rządzić mam nadzieję ,że się dogadają ....


rabata idzie Ci ekspresowo
warzywnik też będzie cudny .....też zamierzam w jednym kącie owocowe zebrać przy warzywniku
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
JoannA 18:11, 14 mar 2018


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
Ale kawał ciężkiej roboty zrobione. Teraz zostało to najprzyjemniesze...sadzenie roślinek i będzie pięknie
Sunia śliczna i trzymam kciuki żeby się z yorczką dogadały.
A i zakupy zacne muszę pochwalić.
Ściskam Basieńko
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
Zana 18:21, 14 mar 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No żebym Ci zrywania darni zazdrościła, to chyba to nie jest normalne. Fajnie wyszło! Piesy pomiziaj.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
BKosimkArt 20:01, 14 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Magda, Joasiu, Anulko dziękuję Wam, mam nadzieję że z pieskami się uda bo cała nasza piątka się cieszy choć najbardziej sceptyczna byłam ja :/

A z rabaty się cieszę tylko po vo teraz te mrozy
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 11:22, 15 mar 2018


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Nie wiem jak u Was ale u mnie jest w tej chwili -1
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies