Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 20:27, 20 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
JoannA napisał(a)
Piękne rabatki, a tojeść bardzo dorodna i naprawdę zakwitnie Basiu
Bardzo się cieszę że Ci się udało, moja niestety jest już tylko wspomnieniem.
Pozdrawiam


To może Ci wyślę i u Ciebie też zakwitnie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
JoannA 20:31, 20 maj 2016


Dołączył: 12 lut 2013
Posty: 12505
BKosimkArt napisał(a)


To może Ci wyślę i u Ciebie też zakwitnie...

Nie Basieńko
Nie wiem gdzie mogłabym ją wcisnąć.
Piękne irysy, moje dopiero w pąkach.
____________________
Nasz azyl - ogród Joanny i Andrzeja
BKosimkArt 20:42, 20 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
JoannA napisał(a)

Nie Basieńko
Nie wiem gdzie mogłabym ją wcisnąć.
Piękne irysy, moje dopiero w pąkach.


No u mnie dopiero pojedyncze sztuki, ale czekam na białe... wyjątkowo wielkie i wysokie...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kacha123 21:38, 20 maj 2016


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 11707
Wow! Donice super, pasowałyby do moich niebieskich kul I spacerek w pięknym otoczeniu odbyłam
____________________
Kacha Mój ogród pod górkę
zoja 21:38, 20 maj 2016


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
bardzo podobał mi się spacer po Twoim ogrodzie
odnowiony tarasik super się prezentuje
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
BKosimkArt 22:43, 20 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Dziękuję i cieszę się że wpadłyście
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Marta 08:33, 21 maj 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Przybiegam z rewizytą Bardzo mi się podoba Twoja biała donica ze skrzyni. Masz szczęście, żę dostałaś zielone światło od T. Widzę, że posadziłaś jałowce przy szambie. Ja mam bluszcz na płycie i altanie w pełnym słońcu i świetnie daje radę. Tylko na początku kiepsko rośnie, bo potrzebuje czasu na ukorzenienie. Przy samym kloniku też roście jałowiec? Jeśli tak, to radziłabym go przesadzić,bo on wielki rośnie wszerz, a także do góry, z czasem zdominuje wszystko i "pożre" klona, a szkoda by go było.
Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
BKosimkArt 20:50, 21 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Marta napisał(a)
Przybiegam z rewizytą Bardzo mi się podoba Twoja biała donica ze skrzyni. Masz szczęście, żę dostałaś zielone światło od T. Widzę, że posadziłaś jałowce przy szambie. Ja mam bluszcz na płycie i altanie w pełnym słońcu i świetnie daje radę. Tylko na początku kiepsko rośnie, bo potrzebuje czasu na ukorzenienie. Przy samym kloniku też roście jałowiec? Jeśli tak, to radziłabym go przesadzić,bo on wielki rośnie wszerz, a także do góry, z czasem zdominuje wszystko i "pożre" klona, a szkoda by go było.
Pozdrawiam


Trochę się bałam właśnie tego bluszczu że na słońcu nie da rady... no ale trudno padło na jałowce... tak jeden jest zbyt blisko klona i będę go przycinać albo przesadzę, zobaczę jeszcze jak będzie rósł. ale na pewno nie dam go pożreć bo chucham na niego i dmucham...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 08:14, 22 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wczorajszy dzień był pracowity, po pracy wzięliśmy się trochę do roboty, wystawiliśmy huśtawkę i stół z ławami do nowego placyku, wymagają trochę szlifowania i malowania ale już jest gdzie posiedzieć...

Było tak:


A jest tak:
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 13:03, 22 maj 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Zrobiłam jeszcze kompozycje na parapet okienny żeby kot tam nie przesiadywał... Na razie skutkuje...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies