Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

BKosimkArt 21:12, 27 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
i takie tam...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
sylwia_slomc... 21:51, 27 sie 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81261
Śliczny ten hibiskus bagienny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
April 06:59, 28 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
BKosimkArt napisał(a)
Jolu, zobacz to taka hosta pachnąca, trochę zjedzona, ale liście ma duże limonkowe...


No właśnie te z białawymi kwiatami, niskimi, często są pachnące
Czasami nie wiemy co fajnego mamy w ogrodzie A u mnie hosty często się wysiewają.
Teraz robię powolną rewolucję zacienionych zakątków to spróbuję pogrupować hosty żeby pachnące były blisko ścieżek aby ułatwić wąchanie
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:01, 28 sie 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 9910
BKosimkArt napisał(a)


Ale ze mnie gapa, dopiero czytając cały wątek, zorientowałam się, że wstawiałaś zdjęcia ode mnie Świetnie fotografujesz, dziękuję
Takie to było wtedy spotkanie w biegu totalnym
____________________
April April podbija las Mazowsze
BKosimkArt 10:15, 28 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Śliczny ten hibiskus bagienny

O tak, kwiaty ma imponujące.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 10:16, 28 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


No właśnie te z białawymi kwiatami, niskimi, często są pachnące
Czasami nie wiemy co fajnego mamy w ogrodzie A u mnie hosty często się wysiewają.
Teraz robię powolną rewolucję zacienionych zakątków to spróbuję pogrupować hosty żeby pachnące były blisko ścieżek aby ułatwić wąchanie

To zrób miejsce na moją, to dam Ci kawałek, jest spora więc troszkę miejsca potrzebuje.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 10:19, 28 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


Ale ze mnie gapa, dopiero czytając cały wątek, zorientowałam się, że wstawiałaś zdjęcia ode mnie Świetnie fotografujesz, dziękuję
Takie to było wtedy spotkanie w biegu totalnym

Dzięki, spotkanie w biegu bez zabierania zbytnio każdemu czasu, ale mimo to udane... fajnie jest móc pogadać z takimi samymi freakami ogrodowymi jakim sama jestem
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kasia_CS 20:14, 28 sie 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Baaasiu! Obejrzłam ostatnie foty i od 2-3 dni próbuję coś napisać, ale ostatnio forum trochę poszło w odstawkę - nie mam kiedy usiąść do komputera

Ale muszę skomentować, że niesamowita metamorfoza u CIebie - jakoś tak bardziej uporządkowanie budujesz rabaty? chyba wcześniej były bardziej różnorodne, albo mi się wydaje - ale te ostatnie zdjęcia jakoś wyjątkowo mnie urzekły!! Rabata z novaliskami piękna! nowa poszerzana rabata też fajna jest, a jeszcze powiększona będzie tym fajniejsza. Zdjęcia oczywiście rewelacyjne... półeczki makramowe superowe
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Makusia 14:02, 29 sie 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Basiu jesteś tytanem pracy! rabata przerobiona w tempie migawki, w dodatku łącznie z przełożeniem krawężnika, zrobione półeczki- Kobieto masz dryg!
Pozdrawiam gorąco!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Anda 18:13, 03 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
BKosimkArt napisał(a)
i takie tam...


Sliczne

Hibiskusy bagienne mają niesamowite te kwiaty. Twój egzemplarz ma śliczne kolory.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies