Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

popcorn 13:31, 26 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Przytnij je Basia. Odchorują, ale nie padną. Powodzenia
Zmiany na plus! Choć rośliny nie bardzo lubią ruszanie o tej porze roku. Chyba że sadzisz z doniczek to spokojnie i jak najbardziej.

kibicuję
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 15:06, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
popcorn napisał(a)
Przytnij je Basia. Odchorują, ale nie padną. Powodzenia
Zmiany na plus! Choć rośliny nie bardzo lubią ruszanie o tej porze roku. Chyba że sadzisz z doniczek to spokojnie i jak najbardziej.

kibicuję

Róże były w donicach... a perowskie przytnę
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 15:56, 26 sie 2019


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Róże kiedyś przenosiłam latem, też przeżyły, pervskii nigdy. Ale jak więdnie cokolwiek po takiej operacji to dobrze jest przyciąć pozdrawiam Basiu Zmiany na plus
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 16:00, 26 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
popcorn napisał(a)
Róże kiedyś przenosiłam latem, też przeżyły, pervskii nigdy. Ale jak więdnie cokolwiek po takiej operacji to dobrze jest przyciąć pozdrawiam Basiu Zmiany na plus

Melduję, że ciachnęłam
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 21:50, 26 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja mam do przesadzenia perowskię, rozchodnika, jeżówki i liatry. Taki typowy tetris . Ale chyba poczekam aż się trochę ochłodzi, bo na tej rabacie cały dzień słońce a szkoda mi roślin...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Gardenarium 22:29, 26 sie 2019


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja ostatnio sadziłam siewki perovskii - najpierw więdła ale generalnie lubi suszę i teraz super sztywna jest. Mężnieje z takich biedniutkich siewek
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
BKosimkArt 07:12, 27 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
mrokasia napisał(a)
Ja mam do przesadzenia perowskię, rozchodnika, jeżówki i liatry. Taki typowy tetris . Ale chyba poczekam aż się trochę ochłodzi, bo na tej rabacie cały dzień słońce a szkoda mi roślin...

Z rozchodnikami to akurat nie ma problemu, mają w sobie dużo wody więc nic im nie dolega po przesadzeniu a naprawdę duże przenosiłam...
Z resztą bezpieczniej poczekać na chłodniejsze dni.
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 07:17, 27 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Gardenarium napisał(a)
Ja ostatnio sadziłam siewki perovskii - najpierw więdła ale generalnie lubi suszę i teraz super sztywna jest. Mężnieje z takich biedniutkich siewek

Tak siewki dają radę, w zeszłym roku też przesadzałam i super sobie radziły. Swoją drogą, zaskoczył mnie fakt że tak się sieje perovskia.
Ostatnio nawet dojrzałam sporo siewek rozplenicy 'Hameln'... rośliny same się mnożą, nie trzeba szczególnie im pomagać
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
mrokasia 08:11, 27 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
BKosimkArt napisał(a)

Z rozchodnikami to akurat nie ma problemu, mają w sobie dużo wody więc nic im nie dolega po przesadzeniu a naprawdę duże przenosiłam...
Z resztą bezpieczniej poczekać na chłodniejsze dni.


Tyle tylko, że rozchodnik ma się znaleźć w miejscu perowskii... .
Poczekam.

Perowskie mi się jeszcze nie wysiały, ale mam je w zasadzie drugi rok i też tylko niektóre. Za to siewek rozplenic mam multum. Cieszę się, będę mogła przesadzać na drugą działkę . I tak myślę, żeby w tym roku jakoś je okiełznać i zabezpieczyć przed rozsiewaniem bo inaczej mnie zarosną .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
BKosimkArt 08:25, 27 sie 2019


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
mrokasia napisał(a)


Tyle tylko, że rozchodnik ma się znaleźć w miejscu perowskii... .
Poczekam.

Perowskie mi się jeszcze nie wysiały, ale mam je w zasadzie drugi rok i też tylko niektóre. Za to siewek rozplenic mam multum. Cieszę się, będę mogła przesadzać na drugą działkę . I tak myślę, żeby w tym roku jakoś je okiełznać i zabezpieczyć przed rozsiewaniem bo inaczej mnie zarosną .

to chyba będzie trudne Kasiu, musiałabyś kwiaty usuwać a to przecież najpiękniejsza ich ozdoba...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies