Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

Pokaż wątki Pokaż posty

Kosimkowo - Ogród po totalnej rekonstrukcji

sylwia_slomc... 21:33, 01 mar 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Oooo co ja czytam Gratuluje i trzymam kciuki
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
BKosimkArt 08:06, 02 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
sylwia_slomczewska napisał(a)
Oooo co ja czytam Gratuluje i trzymam kciuki

dzięki Sylwia!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
maksimini 18:46, 02 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
witaj Basiu, chciałam się przywitać na Twoim wątku, zaciekawił mnie tytuł i się nie zawiodłam. Masz piękny ogród, trawy imponujące, róże cudne, a dalie - mimo że nie przepadam za nimi - mnie zachwyciły (zwłaszcza te bordowe). Ale najbardziej podoba mi się, że Twój ogród jest taki dojrzały, bujny.
Doczytałam że nie długo powitasz swoje kolejne dzieciątko. Gratuluję Jak Młody się urodzi i będzie miał ze 2 miesiące, to z wózkiem go na dwór do ogródka (niech sobie chłopak pośpi w pięknym otoczeniu, wśród zieleni), a Ty hulaj dusza piekła nie ma. Możesz szaleć w ogrodzie Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
BKosimkArt 12:51, 03 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
maksimini napisał(a)
witaj Basiu, chciałam się przywitać na Twoim wątku, zaciekawił mnie tytuł i się nie zawiodłam. Masz piękny ogród, trawy imponujące, róże cudne, a dalie - mimo że nie przepadam za nimi - mnie zachwyciły (zwłaszcza te bordowe). Ale najbardziej podoba mi się, że Twój ogród jest taki dojrzały, bujny.
Doczytałam że nie długo powitasz swoje kolejne dzieciątko. Gratuluję Jak Młody się urodzi i będzie miał ze 2 miesiące, to z wózkiem go na dwór do ogródka (niech sobie chłopak pośpi w pięknym otoczeniu, wśród zieleni), a Ty hulaj dusza piekła nie ma. Możesz szaleć w ogrodzie Trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie

Witaj Kasiu, bardzo dziękuję za miłe słowa, fajnie że do mnie zajrzałaś, lecę i ja poczytać co u Ciebie...

Tak właśnie myślę, że wózek będę ciągać za sobą na rabaty, oby tylko trafiła się spokojna sztuka
Dzięki jeszcze raz!
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
maksimini 19:48, 03 mar 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 302
BKosimkArt napisał(a)

Tak właśnie myślę, że wózek będę ciągać za sobą na rabaty, oby tylko trafiła się spokojna sztuka

Tak właśnie będzie Młody będzie najspokojniejszym dzieckiem na świecie i niech zażywa ogrodnictwa od maleńkości Buziaki
____________________
Kasia - Mały podmiejski...lubię grzebać w ziemi i wyrywać chwasty
Agatorek 22:12, 03 mar 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Zresztą przecież na świeżym powietrzu lepiej się śpi
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
BKosimkArt 13:28, 04 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
maksimini napisał(a)

Tak właśnie będzie Młody będzie najspokojniejszym dzieckiem na świecie i niech zażywa ogrodnictwa od maleńkości Buziaki

No oby kurcze
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
BKosimkArt 13:29, 04 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Agatorek napisał(a)
Zresztą przecież na świeżym powietrzu lepiej się śpi

oo zdecydowanie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
popcorn 15:25, 04 mar 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
____________________
Mój nowy ogródek
BKosimkArt 08:34, 05 mar 2021


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
popcorn napisał(a)

Karola, zobacz... (To te od Ciebie) :*
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies