Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na wzgórzu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu :)

Kuba 19:50, 13 lip 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Nie grzesz kobieto trawnik masz ładny, kanty też widzę że są
A teraz poproszę o dalszą porcję zdjęć
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
kasia_w 13:50, 14 lip 2015


Dołączył: 16 sie 2013
Posty: 4920
Hej Ateno
odwiedzam i ja- masz piękny wielki teren i już całkiem ogarnięty. Nic tylko przyjmować gratulacje. Teraz przed Tobą miłe decyzje doboru roślin. Zachwyca mnie twój taras - jego plan, markiza, kostka- wszystko perfekcyjnie dopasowane. Aż się prosi o ogniste czerwienie w ogrodzie
W którymś ogrodzie Moi jest taka wielka działka z kwietną łąką, którą kosi się kosą tylko raz w roku. Pięknie to wygląda.
Czekam i ja na zdjęcia nowe.
Pozdrawiam i będę zaglądać
____________________
Mały ogród Kasi , Izrael-ogrody i nie tylko
Lamaze 22:14, 02 sie 2015


Dołączył: 12 kwi 2014
Posty: 307
Ależ cudna działka! Zdjęcie z latawcem cudowne.
Dom też wygląda interesująco.
____________________
Moje ogrodowe puzzle
gierczusia 11:46, 04 sie 2015


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Cześć przychodzę się przywitać piękny trawnik ,a to już coś no i duże podobieństwo terenowe do ogrodu Kachy 123 znajdziesz tam wieeeee inspiracji
Pozdrowionka
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Atena 11:02, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
kasia_w napisał(a)
Hej Ateno
odwiedzam i ja- masz piękny wielki teren i już całkiem ogarnięty. Nic tylko przyjmować gratulacje. Teraz przed Tobą miłe decyzje doboru roślin. Zachwyca mnie twój taras - jego plan, markiza, kostka- wszystko perfekcyjnie dopasowane. Aż się prosi o ogniste czerwienie w ogrodzie
W którymś ogrodzie Moi jest taka wielka działka z kwietną łąką, którą kosi się kosą tylko raz w roku. Pięknie to wygląda.
Czekam i ja na zdjęcia nowe.
Pozdrawiam i będę zaglądać


Witam Cię Kasiu w moich skromnych progach
bardzo dziękuję za miłe słowa. Wiesz że te czerwienie dały mi do myślenia nie ukrywam że próbuję wzorować się na jednej z realizacji Danusinych którą podstawiłam sobie jako taki szkielet nasadzeń i są tam po części czerwienie (berberysy, klon palmowy, begonie). Jednak póki co idzie mi to mozolnie bo nie wszystko mogłam dostać tak od ręki i bywają w nasadzeniach "dziury" a poza tym wiele roślin mam maleńkich i efektu jeszcze nie ma.
Ale zapraszam do siebie częściej.
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:06, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Lamaze napisał(a)
Ależ cudna działka! Zdjęcie z latawcem cudowne.
Dom też wygląda interesująco.


Witam Lamaze
działka troszkę trudna aczkolwiek urokliwa to fakt.
Podziwiając piękne zdjęcia z Waszych ogrodów zawsze mam problem ze swoimi...bo przez te nierówności terenu robiąc fotkę górnym nasadzeniom zawsze widać coś z dołu a to wprowadza taki nie ład na tych zdjęciach. I brzydko to wygląda więc dużo z nich wywalam nie umiejąc tego pokazać inaczej....bo się po prostu nie da. Ot takie minusy krzywych działek
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:09, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
gierczusia napisał(a)
Cześć przychodzę się przywitać piękny trawnik ,a to już coś no i duże podobieństwo terenowe do ogrodu Kachy 123 znajdziesz tam wieeeee inspiracji
Pozdrowionka


Witaj Elu
dziękuję za odwiedziny. Trawnik dziś przy tych upałach już nie wygląda tak pięknie A Kasi ogród znam, podglądam systematycznie. I podziwiam za szybkość w działaniu U mnie to coś o wiele wolniej idzie. Ale na jesień szykują się poważne prace to może na wiosnę w końcu będzie większy efekt.
____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:11, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Kuba napisał(a)
Nie grzesz kobieto trawnik masz ładny, kanty też widzę że są
A teraz poproszę o dalszą porcję zdjęć


Ewuś prawie miesiąc po ale proszę bardzo

____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:17, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Najpierw hortensjowo



Diamentino



Dwa krzaczki, póki co kwitnie jeden. Za nimi ML ale dokupowany w dwóch różnych miejscach więc jeden wyraźnie dominuje a dwa pozostałe ledwo co widać w przyszłym roku może efekt już będzie bardziej spektakularny

____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:33, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Teraz Vanilki. I póki co one są numerem jeden. Zachwyca mnie ich konsekwencja w kwitnieniu Takie maluchy a tak sobie radzą !



____________________
Ogród na wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies