Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na wzgórzu :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na wzgórzu :)

Atena 11:36, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Kolej na Limki. One zdecydowanie później zawiązały pąki...ale chyba to normalne z tego co podczytywałam u innych.





____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:42, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Będąc na giełdzie spodobała mi się Lobelia. I nie zawiodłam się. Kwitnie nieprzerwanie od początku lata i póki co jest ciekawym kontrastem na tej rabacie a za nią mało widoczny jeszcze Flamingo





I jeszcze moje mini wrzosowisko z odzysku mam nadzieję że dadzą radę...

____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:49, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Roża nabyta w Auchanie....na wyprzedaży...za aż 3 złote nie wiązałam z nią zbyt dużej nadziei i proszę



I lidlowska...z tą to miałam przygody Wszędzie były tylko multikolor a ja chciałam koniecznie białą. Objechałam za nią pół śląska i zagłębia. I w końcu znalazłam moją wymarzoną białą.
Proszę oto ona



Mam jeszcze kosmos - to kompensata za tą białą ale nie zdążyłam uwiecznić jak kwitła z powodu urlopu. Zawiązuje jednak pączki na kolejne kwitnienie więc może jeszcze się uda

____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 11:57, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
Tawułki które miały być mocno różowe.....



I moja szkółka trawiasta w której dominuje Stipa





____________________
Ogród na wzgórzu
Atena 12:02, 08 sie 2015


Dołączył: 15 mar 2015
Posty: 255
jolka napisał(a)
Przyszłam obejrzeć choinę kanadyjską. Dawaj fotki


Jolu dla Ciebie
Jedna kupiona jako Fastigata (po lewej) i druga też nią miała być...ale chyba nie jest
Zmieniać to ? Zostawić ?
Różnica jest w igiełkach i w kolorze.

____________________
Ogród na wzgórzu
Efffa 22:56, 18 sie 2015


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Bardzo mi sie u Ciebie podoba, czyściutko,ładniutki trawniczek,ja chciałabym taki teren jak u Ciebie!Co planujesz dalej?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
jolka 23:20, 21 sie 2015


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
O, jesteś wreszcie Dziękuję za choiny z dedykacją Ogólnie śliczne masz te rabatki Atenka, a szczególnie czerwona lobelia mi się podoba. Nie wiedziałam że jest taka wzniosła lobelia, w dodatku piszesz, że tak długo kwitnie. Muszę się nią bardziej zainteresować Stipy wypasione, no i "biała" róża bardzo ładna

Jakieś plany ogrodowe??
I gdzie te jeżówki co kupiłaś??
____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Kuba 14:49, 22 sie 2015


Dołączył: 27 gru 2013
Posty: 7920
Ślicznie masz, daj więcej zdjęć bo warto się chwalić takim ogrodem
Lobelia mnie za serce chwyciła u mnie zostały gołe patyki a tak ładnie ożywia rabatę

Czekam na kolejne zdjęcia
____________________
Ewa Czasem słońce czasem deszcz
Marzenaka 00:01, 23 sie 2015


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Witaj! Piękny masz ogród, wystarczy go tylko dopieścić i będzie mistrzostwo. Trawnik soczysty, że och! (Mój to raczej kolekcja chwastów... ale szykuję się i na niego).
____________________
Ogród Marzeny
derbowianka 16:52, 23 sie 2015


Dołączył: 08 kwi 2015
Posty: 111
Witaj Ateno. Przeczytałam Twój wątek i widzę że mamy coś wspólnego. Ja też ciągle coś przesadzam, wysadzam i nie zawsze jestem zadowolona z efektu. Mam roślinki sprzed ogrodowiska, które nie zachwycają i staram się je gdzieś upchnąć. Będę śledziła twój wątek i postępy.
pozdrawiam
____________________
Marzena-6036-ogrod-a-dookola-pole
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies