Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 07:00, 07 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kasya napisał(a)

O to ciekawe
U mnie susan śpi jeszcze


TAR napisał(a)
u mnie Suzan kwitnie dosc pozno, wszystko juz przekwitle i wtedy Suzan sie raczy pokazac



I ja się dziwię, że jej pierwszej popękały osłonki. Tyle, że po dzisiejszym ranku z -6C i stulonych liściach rodków i kalin jakoś nie mam nawet nadziei na jej kwitnienie. Tyle, że powtarza i wtedy kilka kwiatów może się pokazać.

Wczoraj widziałam jedną owłosioną sasankę, ciekawe czy przetrzyma?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 07:02, 07 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10339
Gosiek zdjęcia jak zwykle, zwalają z nóg. Pewnie ci się już znudziły te pochwały, nic nowego nie piszemy
Pewnie się do ciebie zgłoszę o pomoc w doborze aparatu. Nie uniknę chyba tego zakupu. Muszę dobrze przemyśleć, nigdy nie miałam lustrzanki. Bo pewnie lustrzanką robisz. Dasz kilka wskazówek? Na co zwrócić uwagę? Jakich obiektywów najczęściej używasz?
Będę przyjeżdżać na naukę Może mnie nie wygnasz.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Anda 08:07, 07 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Gosiek33 napisał(a)


Słońce świeci ale jakoś za zimno na łażenie wokół stołu jak Felicjan Dulski. Bardzo zdziwiły mnie te fiołki, jeszcze zawilce w stulonych pąkach a te niebieskości już cieszą.

Teraz przy życiu trzyma mnie słuchanie Rusinka. To Pypciach na języku teraz - Niedorajda, czyli co nam radzą poradniki. W głos się śmieję


Gosiu, dasz linka? Też bym się pośmiała

Fotki fenomenalne, zwłaszcza ostatnia.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 09:07, 07 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)
Gosiek zdjęcia jak zwykle, zwalają z nóg. Pewnie ci się już znudziły te pochwały, nic nowego nie piszemy
Pewnie się do ciebie zgłoszę o pomoc w doborze aparatu. Nie uniknę chyba tego zakupu. Muszę dobrze przemyśleć, nigdy nie miałam lustrzanki. Bo pewnie lustrzanką robisz. Dasz kilka wskazówek? Na co zwrócić uwagę? Jakich obiektywów najczęściej używasz?
Będę przyjeżdżać na naukę Może mnie nie wygnasz.



Nie jestem dobry doradcą ani nauczycielem niestety. Zależy jeszcze ile masz kasy do dyspozycji na sprzęt i co chciałabyś nim robić. Czy potrzebujesz wymienne obiektywy czy na początek prosty samoobsługowy Collpix? Może poczytaj to?

Kiedyś marzyłam o olympusie, ale cena zaporowa była i zostałam na Nikonie z wymiennymi obiektywami

Zobacz tn test, Coolpix B500 - cena przyjazna, ale przeczytaj do końca

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 09:12, 07 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)


Gosiu, dasz linka? Też bym się pośmiała

Fotki fenomenalne, zwłaszcza ostatnia.



Proszę bardzo, niestety aby odsłuchać trzeba wykupić dostęp. Przesyłałam jakiś tytuł dziecku ale bez konta na storytel nie dało się odpalić. Dla mnie to zakup najlepszy w ostatnim czasie. Od trzech miesięcy przesłuchałam już ponad 40 książek! To niesamowite. Jak odpływam i umyka mi coś zawsze mogę wrócić. Doskonałe dla mnie w ogrodzie, na spacerach, w kuchni
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
antracyt 09:20, 07 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11783
Ha, zastanawiałam się ostatnio nad tą serią do posłuchania. Po Twojej mini recenzji pewnie szybciej się skusze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 11:03, 07 kwi 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33637
Gosiek33 napisał(a)



Proszę bardzo, niestety aby odsłuchać trzeba wykupić dostęp. Przesyłałam jakiś tytuł dziecku ale bez konta na storytel nie dało się odpalić. Dla mnie to zakup najlepszy w ostatnim czasie. Od trzech miesięcy przesłuchałam już ponad 40 książek! To niesamowite. Jak odpływam i umyka mi coś zawsze mogę wrócić. Doskonałe dla mnie w ogrodzie, na spacerach, w kuchni


Dzięki Znalazłam go na Spotify Tam będę słuchać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 11:23, 07 kwi 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Anda napisał(a)


Dzięki Znalazłam go na Spotify Tam będę słuchać.



Daj znać czy dobra lektura?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 13:39, 07 kwi 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22114
Rusinka uwielbiam. Pisze cotygodniowe felietony do sobotniej Wyborczej i udziela się w radiu Nowy Świat. Wydoroślał (pamiętam go jeszcze w roli młodziutkiego sekretarza Szymborskiej), ale młodzieńcze poczucie humoru, cudnej ironii i optymizmu zostało mu do teraz. W
Wystawiaj buzię do słonka, żeby łapać witaminę D. Pozycja dowolna. Możesz leżakować w śpiworze. Holoubek swego czasu przeleżał tak kilka miesięcy. Doszedł do znakomitej formy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 13:53, 07 kwi 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7641
Hania podsumowała pieknie, moge tylko przytaknąc
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies