Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

KasiaBawaria 15:27, 20 wrz 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
A te jabluszka to czerwienieja?Myslle, zeby moze ja posadzic zamiast klona, bo widze, ze znow zacczyna chorowac.
____________________
Zapraszam na kawe
TAR 15:28, 20 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
u Ciebie juz czerwienieja Kojou No Mai u mnie jeszcze zielone. Ale stanowczo słońca za malo we wrzesniu. Wczoraj taka kosta, ze nie chcialo sie wychodzic spod cieplego kocyka. Biale towarzystwo za to bylo zadowolone.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 19:03, 20 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
KasiaBawaria napisał(a)
A te jabluszka to czerwienieja?Myslle, zeby moze ja posadzic zamiast klona, bo widze, ze znow zacczyna chorowac.


może tu lepiej widać



Jednak klon to zupełnie inne drzewo, nie wiem czy jabłonką zastąpisz klona?

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:06, 20 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
u Ciebie juz czerwienieja Kojou No Mai u mnie jeszcze zielone. Ale stanowczo słońca za malo we wrzesniu. Wczoraj taka kosta, ze nie chcialo sie wychodzic spod cieplego kocyka. Biale towarzystwo za to bylo zadowolone.



Dobrze masz z Białaskami zimno i nieprzyjemnie w ogrodzie


Jeden krzaczek wisienki się stara i niektóre kaliny

pseudo popcorn



dopiero początki asterków



Kirengeszoma też się stara

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:31, 20 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119


pierwsze orzeszki na oczarze

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 20:45, 20 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
Pieknie

Gosia wyciagnac ostatnio bialasy na spacer to sztuka persfazji na przemian z przekupstwem. Nie ukrywam, ze towarzystwo mocno mnie wspiera w nicnierobieniu
chociaz dzis rano slonko sie pokazalo to zdecydowaly sie pochodzic po ogrodzie troche dluzej, nichacze im sie wlaczyly. Za to do lasu nie bardzo juz chca, za mokro, za wysoka trawa nie dla paniczykow a kiedys takie chetne na spacerki dzielnie dotrzymywaly mi towarzystwa, teraz łózio, kocyk lub ciepla kolderka. a jak paniusia obok to juz w ogole rozpusta
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 10:47, 21 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
Pieknie

Gosia wyciagnac ostatnio bialasy na spacer to sztuka persfazji na przemian z przekupstwem. Nie ukrywam, ze towarzystwo mocno mnie wspiera w nicnierobieniu
chociaz dzis rano slonko sie pokazalo to zdecydowaly sie pochodzic po ogrodzie troche dluzej, nichacze im sie wlaczyly. Za to do lasu nie bardzo juz chca, za mokro, za wysoka trawa nie dla paniczykow a kiedys takie chetne na spacerki dzielnie dotrzymywaly mi towarzystwa, teraz łózio, kocyk lub ciepla kolderka. a jak paniusia obok to juz w ogole rozpusta



Czytam o Twoich towarzyszach i wzdycham





Za to wspominam i oglądam stare zdjęcia moich sierściuchów

Proszę się nie lękać - to nie dzisiejsze widoki - zima 2007 roku

O ogrodzie nawet nie myślałam, jak widać jeszcze podłóg nie było


____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 11:21, 21 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7264
wspomnien czar pamietam te czasy z muratora. bialasy chetniej wychodza jak kubrak im zakladam, mam takie lekkie kamizelki polarowe na teraz. grzbiet okryty to wyjda. z drugiej strony Wicius ostatnio z nerkami i pecherzem mial problemy to sie nie dziwie, ze woli ciepelko. starszego bialasa mocno stawy bola i to widac. mokre łapki podstawiaja do wycierki, takie sa udane
ale ciezki maja teraz czas, najbardziej lubią wylożyc sie na zamknietym tarasie w slonku, wtedy to blogosci na pychu.

nie myslisz o jakims takim towarzyszu do przytulenia?
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 11:38, 21 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)


nie myslisz o jakims takim towarzyszu do przytulenia?



Nie mam już możliwości, na razie mam u siebie mamę, a to absolutnie wyklucza manie zwierząt, a bardzo za psami tęsknię
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:49, 21 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Tylko 55 min zająłby mi przelot samolotem do Arboretum w Wojsławicach - takie nowe info na mapie zobaczyłam - od 272 zł


A na serio fajnie byłoby móc pojechać na jesienny festiwal traw i kwiatów jesieni

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies