Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 13:53, 15 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Detale są śliczne, ale najbardziej podoba mi się zdjęcie z szerszym planem. To z trawami, gaurą i hortensjami w tle.


Jakoś ostatnio te szersze plany kiepsko mi wychodzą i już nie wiem co wstawiałam, a co nie

A może za mało słonecznych chwil potrafię wyłapać w ogrodzie?

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:01, 15 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Bogdzia napisał(a)
Gosiu wysłałam,jutro dostaniesz.



Orzeł wylądował


Bogdziu moje kłosowce, jeśli chcesz ukopię Ci - choć białych nie mam

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:08, 15 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
Ładnie Gosiu. zdjecia takie tajemniecze a rabaty ciesza oko. A wiesz, mnie gaury i gilenie bardzo rozczarowaly. myslalam, ze bardziej przyrosna w masie i przyrosły tylko te jasne rozowe co siedza w skrzyniach warzywnych, bo nie zdazylam ich wsadzic. pozostale maja bardzo wysokie łodygi kwiatostanowe i wygladaja żałosnie. gilenie ledwo co kwitły. a w ogole to moja niechec do ogrodkowania jakos sie poglebia, na sile ogarniam to co konieczne i glownie korzystam z lezaka. na sobotnich targach ogrodniczych nie kupilam ani jednej rosliny.


Gaury kwitły u Ciebie bardzo wcześnie, chyba, że coś mi się pomyliło?

Gilenie też mi w tym roku krótko kwitły. Gaury, szczególnie białe to bardzo delikatne i zwiewne roślinki i myślę, że dobrego tła potrzebują my móc się nimi cieszyć. Sądząc po Twojej nieobecności na forum, widzę że niechęć Cię trzyma. Zresztą mało ostatnio wpisów w wątkach obserwowanych przeze mnie. I to chyba nie ogrody są tego przyczyną
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:08, 15 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Alija napisał(a)


Same piękności.



____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 14:16, 15 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
KasiaBawaria napisał(a)


A co tu jest?
Piekna masz brunere- moje zjedzone przez opurchlaki.



Chyba pytasz o trawkę, za nią biała gaura i białe wrzosy? To palczatka Standing Ovation. Nadal czekam na jej wybarwienie

i wysokie palczatki specjalnie dla Ciebie. Nie bardzo jestem w stanie zrobić im zdjęcie z daleka by coś było widać. Wymieszane z wysokimi kłosowcami taki bałagan tworzą

Blue Mist i Purple Konza



zdecydowanie wolę oglądać ich kłosy




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
daredevil 14:24, 15 wrz 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
U Ciebie nadal piękne klimatyczne zdjęcia Przepięknie masz
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
TAR 15:03, 15 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7272
Gosiek33 napisał(a)


Gaury kwitły u Ciebie bardzo wcześnie, chyba, że coś mi się pomyliło?

Gilenie też mi w tym roku krótko kwitły. Gaury, szczególnie białe to bardzo delikatne i zwiewne roślinki i myślę, że dobrego tła potrzebują my móc się nimi cieszyć. Sądząc po Twojej nieobecności na forum, widzę że niechęć Cię trzyma. Zresztą mało ostatnio wpisów w wątkach obserwowanych przeze mnie. I to chyba nie ogrody są tego przyczyną


niechec w szponach trzyma i puscic nie chce, do tego przelozyly sie problemy pracowe, domowe i zdrowotne. i strasznie przeokropnie frustruje mnie co wymyslaja ciagle te niemoty rzadowe na czele z nieszczesliwym kurdupelem i klamczuchem. przyszlosc szczegolnie ta finansowa rysuje sie w bardzo czarnych barwach. nie wiem czy nie bede musiala poczynic radykalnych krokow. z obserwacji wychodzi, ze najlepiej sie wychodzi bedac bezambicyjnym, bezmyslnym nierobem społecznym. wrrrrr

gaury kwitna praktycznie od maja ale te wczesne to strasza (biale i ciemnofuksjowe) mam tez jasne różowe i one ładne zwarte.

a w ogole to latamy teraz z papierologia, notariuszami wszedzie gdzie mogli to klody podstawili, az czasem sie po prostu nie chce.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Bogdzia 20:27, 15 wrz 2021


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Gosiek33 napisał(a)



Orzeł wylądował


Bogdziu moje kłosowce, jeśli chcesz ukopię Ci - choć białych nie mam



Cieszę się że juz jest u Ciebie.
Gosiu dziękuje za propozycję ale niebieskie mam i mam nadzieję ze nasionka tez będą.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
KasiaBawaria 07:50, 16 wrz 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)



Chyba pytasz o trawkę, za nią biała gaura i białe wrzosy? To palczatka Standing Ovation. Nadal czekam na jej wybarwienie

i wysokie palczatki specjalnie dla Ciebie. Nie bardzo jestem w stanie zrobić im zdjęcie z daleka by coś było widać. Wymieszane z wysokimi kłosowcami taki bałagan t

Pytalam o to biale cos w takim razie to wrzosy takie wysokie?Palczatki sa cudne ale faktycznie najladniejsze z bliska
____________________
Zapraszam na kawe
April 09:27, 16 wrz 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
TAR napisał(a)


niechec w szponach trzyma i puscic nie chce, do tego przelozyly sie problemy pracowe, domowe i zdrowotne. i strasznie przeokropnie frustruje mnie co wymyslaja ciagle te niemoty rzadowe na czele z nieszczesliwym kurdupelem i klamczuchem. przyszlosc szczegolnie ta finansowa rysuje sie w bardzo czarnych barwach. nie wiem czy nie bede musiala poczynic radykalnych krokow. z obserwacji wychodzi, ze najlepiej sie wychodzi bedac bezambicyjnym, bezmyslnym nierobem społecznym. wrrrrr
.


Łączę się w bólu i podpisuję wszystkimi łapkami pod tym wylewem żalu. Zwłaszcza że moja praca mocno zależna od tzw elyt...
Jedynie z papierami nie muszę ganiać..
Cała reszta....załamka i dół.
Mam motto: to też kiedyś minie...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies