Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gruszka_na_w... 14:13, 27 wrz 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22024
Bardzo Ci drzewka w tym sezonie podrosły. W jesiennej szacie wyglądają nad wyraz pięknie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
TAR 14:45, 27 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
Monia81 napisał(a)


Gosia ja u Ciebie na bieżąco staram się być, ale nie zawsze się odzywam no takich widoczków z Twojego ogrodu to bym nie mogła odpuścić a co do sadźca, to widać, że siła przetrwania mimo przeciwności losu, była większa fajny ci on, a wysoki rośnie?


u mnie bialy rosnie wielki ma ok. 2 m i jest najwyzszy z sadzcow
____________________
Ogrod nad bajorkiem
KasiaBawaria 10:31, 28 wrz 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Pieknie a pokazesz kwiatki bialego sadzca?Ze swoich rozowych jestem bardzo zadowolonaAle jest tak sucho, ze musialam je nawet teraz podlac.
____________________
Zapraszam na kawe
mirkaka 14:02, 28 wrz 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Śliczne jesienne astry,
sadźce u mnie cierpią na brak wody, muszę ciągle podlewać, ale bardzo je lubię
Jednak wolę te różowe
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
TAR 14:20, 28 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7324
KasiaBawaria napisał(a)
Pieknie a pokazesz kwiatki bialego sadzca?Ze swoich rozowych jestem bardzo zadowolonaAle jest tak sucho, ze musialam je nawet teraz podlac.


Sadzce biale sa na ostatnich fotkach razem z ambrowcem. niestety juz zbrazowiale ale widac jakie wielkoludy
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Monia81 20:33, 28 wrz 2021


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8013
TAR napisał(a)


u mnie bialy rosnie wielki ma ok. 2 m i jest najwyzszy z sadzcow


Właśnie u Ciebie byłam i widziałam te sadźce No ja kupiłam ostatnio jak byłam w ogrodniczym Atropurpureum, mam nadzieję, że mu u mnie spasuje bo potrzebuję takiego wysokiego akcentu na rabacie
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
lilarose 22:04, 28 wrz 2021


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
TAR napisał(a)


u mnie bialy rosnie wielki ma ok. 2 m i jest najwyzszy z sadzcow

kurcze, teraz żałuję, że w Skierniewicach go sobie nie kupiłam Miałam w sercu wyrzuty sumienia z powodu nieposadzonych doniczek i ograniczyłam się jednak za bardzo Człowiek, przed wyjazdem na targi powinien wszyściuteńko powsadzać, żeby nie mieć ograniczeń. Poza finansowymi
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Gosiek33 07:15, 29 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
U mnie biały rośnie w cieniu i to chyba dodatkowa przyczyna, że nie urósł a kwiatostany szybko zszarzały.


Wolę fioletowe kwiatostany i mojego błękitnego o kwiatostanach do żeniszka podobnego.

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Roocika 08:30, 29 wrz 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Piękny ten grujecznik zarówno w połączeniu z jasnym dereniem jak i sadźcem.
U nas też jednej sprzedanej działki od zachodu nie koszą i już drzewa rosną. Trochę się martwię...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Gosiek33 11:01, 29 wrz 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
sadźce

biały i błękitny o kwiatostanach podobnych do żeniszka








czekoladowy, ten dopiero ledwo białym kwiatkiem cyka







____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies