anka_
07:22, 23 lis 2017

Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Dopiero!!! U mnie juz kilkanaście poszło, tyle że taniej wychodzi kg, bo kupuję niełuskany. I wiadro kulek... Słoninkę muszę im kupić...
Ja po nauczce w zeszłym roku już nie ignoruję takich protestów. "Małpy" wyżarły tynk i całą piankę obsadzającą okno.
W tym roku wogóle dałam plamę, bo nie posiałam im słonecznika. Zawsze był pas tylko dla nich. Miały żarcie na 2 miesiące, dużo taniej wychodzi.
Ja po nauczce w zeszłym roku już nie ignoruję takich protestów. "Małpy" wyżarły tynk i całą piankę obsadzającą okno.
W tym roku wogóle dałam plamę, bo nie posiałam im słonecznika. Zawsze był pas tylko dla nich. Miały żarcie na 2 miesiące, dużo taniej wychodzi.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams