Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

inka74 21:56, 09 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Sangrię bardzo dużą dziś kupiłam. Rotstrahlbush podzieliłam na 3 i nadal stoi. Na ogródku mają dorodne sadzonki - stoją sztywno.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 22:03, 09 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Sangrię bardzo dużą dziś kupiłam. Rotstrahlbush podzieliłam na 3 i nadal stoi. Na ogródku mają dorodne sadzonki - stoją sztywno.



Sangria na zdjęciu bardzo mi się podoba to proso trzyletnie już spore i kłosy też coraz większe może dlatego mokre się położyło?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 22:06, 09 sie 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wszystko możliwe. Ja zaczynam żałować, że w jednym miejscu mam je bez ew. podpórki przed nim.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 06:27, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
pestka56 napisał(a)


„Nic chrobokom nie będzie” Tnij, bo jakby był śnieg i tak je połamie. Zresztą jesienne deszcze też je załatwią.


Tniesz całe kępy? Moje wiązałam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:29, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)
Gosiu, jeszcze raz dziękuję za dziś!


Zmobilizwałaś mnie, było bardzo miło
W żadnej szkółce nigdy tylu drzew nie oglądałam tak dokładnie Bardzo cenne doświadczenie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:38, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)


Sangrię właśnie dla tych przebarwień kupiłam.
Heavy Mateal widziałam u ciebie i już się zakochałam
Rotstrahlbush piękne. W ZP mają jeszcze Rehbraun, bardzo podobne ale ciut wyższe. Muszę pogadać z Przemkiem, które mocniej się wybarwia i jest sztywniejsze - to sobie kupię.
Jakie ważne jest oglądanie roślin na żywo. Sadzonkowe wypierdki nie dają nam tej wiedzy, a to co napisane to różnie się ma do rzeczywistości


Ale widziałaś to samo proso na rabatce obok gdzie słabsza gleba zdecydowanie mniejsze
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 06:40, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Wszystko możliwe. Ja zaczynam żałować, że w jednym miejscu mam je bez ew. podpórki przed nim.



podpórkę zrób sama, nie zawsze inna roślina pomoże
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 07:02, 10 sie 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Gosiek33 napisał(a)
W żadnej szkółce nigdy tylu drzew nie oglądałam tak dokładnie Bardzo cenne doświadczenie

Wypatrzyłyście coś ciekawego?
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
pestka56 08:02, 10 sie 2019


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Nie wiąże i nie tnę. Łatwiej mi hurtem wszystkie trawy ciąć nożycami/piłą do żywopłotu na wiosnę.
W zeszłym roku pozwiązywałam eksperymentalne i fajnie wyglądało przez miesiąc. Potem pogoda i wiatry i tak zrobiły bajzel.
Dawno temu, gdy traw miałam znacznie mniej, położyło prosa późną jesienią i dużo połamało. Wtedy jedyny raz wycięłam je przed zimą. Nie zaszkodziło im.
____________________
Kasia
Gosiek33 08:03, 10 sie 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
pestka56 napisał(a)
Nie wiąże i nie tnę. Łatwiej mi hurtem wszystkie trawy ciąć nożycami/piłą do żywopłotu na wiosnę.
W zeszłym roku pozwiązywałam eksperymentalne i fajnie wyglądało przez miesiąc. Potem pogoda i wiatry i tak zrobiły bajzel.
Dawno temu, gdy traw miałam znacznie mniej, położyło prosa późną jesienią i dużo połamało. Wtedy jedyny raz wycięłam je przed zimą. Nie zaszkodziło im.


boję się, że środki im zagniwać będą
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies