Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Andrzej_ 09:32, 20 wrz 2019


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Psiekrwie, że tak powiem, ciężko nadążyć za Tobą!
Ta rabata jest prześwietna

a do tego kolejne wynalazki:

Napiszesz coś więcej o tym sadźcu, bo gugl za dużo nie mówi? Może jeszcze jakieś fotki Czy on dopiera teraz ma takie pąki?

____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
Gosiek33 09:53, 20 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Za mną łatwo nadążyć w przeciwieństwie do Ciebie


Zmusiłeś mnie by odszukać tego sadźca, pod nazwą żeniszkowaty kupowałam, teraz odnalazłam - sadziec błękitny dużo więcej google pokazuje

Czytam, że nie lubi suchego stanowiska - pewno dlatego nadal u mnie jest mały bo rośnie pod pendulą Youngi

Jak rozwinie kwiatki wstawię kolejne zdjecia
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Andrzej_ 10:03, 20 wrz 2019


Dołączył: 06 paź 2016
Posty: 1267
Gosiek33 napisał(a)
Za mną łatwo nadążyć w przeciwieństwie do Ciebie


Zmusiłeś mnie by odszukać tego sadźca, pod nazwą żeniszkowaty kupowałam, teraz odnalazłam - sadziec błękitny dużo więcej google pokazuje

Czytam, że nie lubi suchego stanowiska - pewno dlatego nadal u mnie jest mały bo rośnie pod pendulą Youngi

Jak rozwinie kwiatki wstawię kolejne zdjecia

Dzięki!!! Już go chcę.
____________________
Robię ogród. Zaprawdę powiadam wam: uprawiajcie poletka wasze. I zwalczajcie ekoszajbę.
tulucy 10:46, 20 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
To jak tak wygląda błękitny, to jestem szczęśliwa, bo mam dwa kupione czekające na miejsce
A wiesz Gosiu, że kupiłam teraz floksa Green Lion ?
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Gosiek33 10:48, 20 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gdzie go dopadlaś? Był na targach ale tam mu się oparlam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 11:31, 20 wrz 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Wysyłkowo w Al...r
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magleska 20:33, 20 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18404
Gosiu przepraszam ,że mało sie odzywam ,ale zaglądam na bieżąco ,jak tylko plusiki w powiadomieniach widzę ....
Piekniutko u Ciebie
Pozdrawiam cieplutko
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 20:46, 20 wrz 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gosiek33 napisał(a)

A te palczatki zadołowałam na razie w słonecznym, suchym miejscu... tu była jukka







Dobrze, że zadołowałaś a nie posadziłaś , bo jukka może wciąż tam jest...

Ten błękitny sadziec śliczny. Ale jak czytam, że nie lubi sucho to od razu jakiś taki brzydszy mi się wydaje .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
April 06:12, 21 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Właśnie posadziłam sobie tego sadźca żeniszkowatego/błękitnego. Ciekawe czy da radę bo u mnie wszędzie sucho. Dorzuciłam mu sporą porcję hydrożelu. Natomiast nie wiem czy dobrze dopasowałam mu towarzystwo bo pod andropogonem Ultrafiolet i przed planowanymi astrami, które jeszcze muszę dokupić.
Doczytałam teraz że jest/bywa ekspansywny. Patrząc na mocne korzenie, które trudno było wyjąć z doniczki to się może okazać wysoce prawdopodobne.

ps. Gosiek, ta rabata teraz wygląda świetnie, jak te hortki zaczęły się przebarwiać
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 06:59, 21 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Magleska napisał(a)
Gosiu przepraszam ,że mało sie odzywam ,ale zaglądam na bieżąco ,jak tylko plusiki w powiadomieniach widzę ....
Piekniutko u Ciebie
Pozdrawiam cieplutko



Dokładnie tak jaj ja. Też jestem u Ciebie i podziwiam zmiany. Ostatnio słabo się odzywam.
Gorąco Cię pozdrawiam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies