Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 11:51, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
anka_ napisał(a)
Gosiu możesz pokazać jak wygląda teraz twoja Kirengeszoma? Czy ona się przebarwia jesienią?



Aniu wstydzę się, jest tak zabiedzona, że nawet w tym roku ani pączka nie zawiązała nie mówiąc o liściach. Ale o ile pamiętam to barw nie zmieniała ale potrafi wymarzać

zobacz u Dzidki


edit
jednak pokażę, bo tak dzielnej roślinki ze świecą szukać, sucho, ciemno na dodatek wszystko w koło ją podżera a ona wypuściła jednak pączek i zakwitnie





przypomina mi zdjęcia koguta bez piór ale odchodzącego z pola walki z dumną miną




____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
anka_ 12:04, 23 wrz 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Piękną ma Dzidka. I u Ewy/Pszczółki cudowną wypatrzyłam. Mam taki trudny zakątek i tam myślałam ją wrzucić z paprociami. hm... mus przemyśleć.

Gosiu jak one takie waleczne to sobie kupię.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Gosiek33 12:17, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
mrokasia napisał(a)


O nie, nie, nie, i tak jestem urobiona po sprzątaniu tych 600m2 i przerażona (ale i ucieszona jednocześnie) koniecznością ich zagospodarowania .



Do wiosny ochłoniesz i wydobrzejesz
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:20, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Niesamowity ten goździk pyszny, kępki bardzo przybrały na masie i co chwilę wypuszcza nowe pachnące kwiaty





a tu dla Kwartecika, zobacz jaki potwór się robi





____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 16:48, 23 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
Przykro mi ze marcinki tylko rozowe sie trafily, chociaz bylam przekonana ze wysylalam rowniez purpurowe i granatowe. jakby co u mnie purpurowe jeszcze sa i granatowe chyba tez.

Bialaski nie chca chyba wracac do domu, tu jest cieplo a podroz taaaaaka długa
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 16:50, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125

kilkuletnia rozplenica a dopiero dziś zauważyłam u niej białe ogonki - co to za odmiana?



dziś znalazłam - rozplenica japońskia 'Magic'
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 16:53, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
Przykro mi ze marcinki tylko rozowe sie trafily, chociaz bylam przekonana ze wysylalam rowniez purpurowe i granatowe. jakby co u mnie purpurowe jeszcze sa i granatowe chyba tez.

Bialaski nie chca chyba wracac do domu, tu jest cieplo a podroz taaaaaka długa



Wcale im się nie dziwię, a Wy chcecie wracać?


Dziś zobaczyłam pąki chyba granatowe, ten fioletowy róż chyba po prostu najszybciej wziął się do roboty. Jeszcze coś niskiego się zbiera, choć pączki jeszcze małe


Ale wiesz, że ten kolor do wszystkiego pasuje
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
TAR 17:04, 23 wrz 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7290
My tez nie chcemy, nawet ogladalismy tu domy do kupienia przeciez pracowac moge wszedzie a tu tak dobrze sie czuje. nic nie boli, nie strzyka, ludzie usmiechnieci, zyczliwi, klimat zdrowy az zyc sie chce.

od Pani, od ktorej wynajelismy lokum na wakacje, dostalismy w gratisie darmowy tydzien pobytu
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 18:05, 23 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
TAR napisał(a)
My tez nie chcemy, nawet ogladalismy tu domy do kupienia przeciez pracowac moge wszedzie a tu tak dobrze sie czuje. nic nie boli, nie strzyka, ludzie usmiechnieci, zyczliwi, klimat zdrowy az zyc sie chce.

od Pani, od ktorej wynajelismy lokum na wakacje, dostalismy w gratisie darmowy tydzien pobytu



Przypasowaliście jej

To kiedy kupujecie?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 18:22, 23 wrz 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Oj przypasowało mu miejsce.
No patrz mój goździk w kępę przyrósł ale nic nie kwitnie chyba za ciemno ma.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies