Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 16:25, 21 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
zawitka napisał(a)
Ale ładne zdjęcia rabatki Pokazuj więcej takich bo masz dużo


Halinko pozdrawiam. Jak ozdrowieję wpadnę zobaczyć Twoją rewolucję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 16:26, 21 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
April napisał(a)
Gosiu, 2m tego sadźca białego by mnie zadowoliły Obyś się nie myliła Najwyżej będzie przesadzanie



Zadałam pytanie na ich stronie, mam nadzieję na odpowiedź
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
kwartet 17:20, 21 wrz 2019

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Dziewczyny mi ten biały sadziec ze Skierniewic dostał się z metką ,snowball ci on jest.Pan googel twierdzi że do 140 daje. Mi bardzo podoba się lucky melody taki kurdupelek do 60 ale uroczy.
KasiaBawaria 19:19, 21 wrz 2019


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Miały być podobne - aster Ann Lays i floks Blind Lyon - dobrze, że fakturą zbliżone




TAR marcinki na razie kwitną tylko te fioletowo-różówe. Kolor bardzo dopasowuje się i do fioletów i do różnych odcieni różu - to ten kwiatuszek położony na stipie




i taki dalszy plan, nieco zyskał po ostatnich deszczach



Przepieknie!!
____________________
Zapraszam na kawe
Gosiek33 19:32, 21 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
kwartet napisał(a)
Dziewczyny mi ten biały sadziec ze Skierniewic dostał się z metką ,snowball ci on jest.Pan googel twierdzi że do 140 daje. Mi bardzo podoba się lucky melody taki kurdupelek do 60 ale uroczy.


Skleroza, jak napisałaś odmianie to znalazłam zdjęcie metki. To chyba kolejny in vitro wyprodukwany. 140 to dobra wysokość. Czemu jeszcze nie mamy Lucky Melody


April będziesz mniej zadowolona?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 19:47, 21 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
KasiaBawaria napisał(a)


Przepieknie!!


Kasiu takie małe obrazki udają się i cieszę się ich widokiem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gruszka_na_w... 21:25, 21 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Jestem na bieżąco. Zdrówka życzę. Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do formy.
Kusicie tymi odmianami sadźca.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
April 06:02, 22 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
kwartet napisał(a)
Dziewczyny mi ten biały sadziec ze Skierniewic dostał się z metką ,snowball ci on jest.Pan googel twierdzi że do 140 daje. Mi bardzo podoba się lucky melody taki kurdupelek do 60 ale uroczy.


Ups, no to klops, muszę przemyśleć nasadzenia. Może przed miskantami zamiast w tej samej linii... Dobrze że metkę znalazłaś
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 06:07, 22 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Gosiek33 napisał(a)


Skleroza, jak napisałaś odmianie to znalazłam zdjęcie metki. To chyba kolejny in vitro wyprodukwany. 140 to dobra wysokość. Czemu jeszcze nie mamy Lucky Melody


April będziesz mniej zadowolona?


Gosiek, no będę mniej zadowolona, ale wczoraj nie zdążyłam posadzić więc dziś od nowa będę myśleć.
Dziewczyny, zdążyłyście rzutem na taśmę z tą odmianą. Nie lubię przesadzać bo z samym sadzeniem się nie wyrabiam, cóż dopiero z sadzeniem. Zwłaszcza że ciągle rekonwalescentka jestem i nie mogę się przeciążać. Z prac ogrodowych zostaje mi pielenie i nie więcej niż jedna roślinka posadzona dziennie. Taki mam limit od eMa. Ale on w delegacji, ostatni dzień, więc.... może coś więcej dam radę w ramach rozsądku oczywiście
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gosiek33 09:22, 22 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jestem na bieżąco. Zdrówka życzę. Mam nadzieję, że to nic poważnego i szybko wrócisz do formy.
Kusicie tymi odmianami sadźca.


Niby nic poważnego ale odpuścić nie chce

sadźce znakomicie wpisują się w duże rabaty, niższe odmiany wszędzie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies