Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

galgAsia 10:23, 06 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek, pięknie jest
Witaj w Nowym Roku Niech będzie jeszcze lepszy niż miniony
U mnie też śniegu brak, ale za to często pada deszcz. Niech i tak będzie, jakieś zapasy wody się uzbierają. Oczary u mnie też w pąkach, tylko ten maminy żółty pokazuje jakieś kwiatki, ale mało jeszcze.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 11:31, 06 sty 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Hej Gosiu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Pięknie trawy i zimozielone akcenty pionowe wyglądają. U ciebie słoneczko - u mnie deszcz
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 11:57, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
popcorn napisał(a)
Pięknie masz U nas poprószyło śniegiem co nieco, ciekawe czy będzie prawdziwa zima? Pozdrawiam!!!



Czekam na śnieg, ma kiedyś być - wapno kupiłam ale jak je rozsypać gdy zielna trawa i sucho.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 11:58, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Helen napisał(a)
Gosia, trawy robią faktycznie dobrą robotę. Pozdrawiam noworocznie. Wszystkiego dobrego


Tak, pierwszy rok u mnie tyle traw w bezśnieżną zimę. Za życzena bardzo dziękuję
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:00, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
galgAsia napisał(a)
Gosiek, pięknie jest
Witaj w Nowym Roku Niech będzie jeszcze lepszy niż miniony
U mnie też śniegu brak, ale za to często pada deszcz. Niech i tak będzie, jakieś zapasy wody się uzbierają. Oczary u mnie też w pąkach, tylko ten maminy żółty pokazuje jakieś kwiatki, ale mało jeszcze.



Nowy Rok, nowe nadzieje. Dobry kierunek obrałaś szukając kolejnych beczek na wodę. Co spadnie u mnie wylewam wiadram pod rodki. Ostatnio w Mai pani prezentowała beczki połączone szeregowo. To dobra idea przy takiej suszy i okazjonalnych deszczach. Wymierzyłam, jeszcze dwie by mi weszły
Nie ma to jak maminy ogród
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 12:04, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
inka74 napisał(a)
Hej Gosiu, wszystkiego dobrego w Nowym Roku! Pięknie trawy i zimozielone akcenty pionowe wyglądają. U ciebie słoneczko - u mnie deszcz


Miło Cię widzieć w Nowym Roku. Słoneczko świeciło wczoraj.
Deszcz jest bardzo potrzebny roślinom
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 13:06, 06 sty 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Gosiek33 napisał(a)



Ostatnio w Mai pani prezentowała beczki połączone szeregowo. To dobra idea przy takiej suszy i okazjonalnych deszczach.


To świetny pomysł, u mnie jest miejsce na takie zastosowanie beczek

Gosiek, wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Niby suszki a jak ładnie na zdjęciach wyglądają, no i trawy, to jest magia zimy, pod warunkiem, że brak śniegu
____________________
April April podbija las Mazowsze
Gruszka_na_w... 14:07, 06 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
O, dobrze, że sie odnalazłaś.
Serdeczności noworoczne przesyłam.
Pięknie na podokiennej prezentują się te miskanty. A zimozieloności też już widać.
U mnie przez miesiąc poszło 30 kg słonecznika i po parę kilogramów płatków i kaszy jęczmiennej.Przy temperaturze ok. zera muszę ze 3 razy dosypywać.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gosiek33 16:11, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
April napisał(a)


To świetny pomysł, u mnie jest miejsce na takie zastosowanie beczek

Gosiek, wszystkiego dobrego w Nowym Roku

Niby suszki a jak ładnie na zdjęciach wyglądają, no i trawy, to jest magia zimy, pod warunkiem, że brak śniegu



Czuję się źle wychowana. Składacie mi życzenia a ja jak niemota jakaś.
Bardzo dziękuję i z całego serca życzę najlepszego Nowego Roku.

Przyznam, że ten stary odcinek Mai jakoś mnie tak obudził i pobudził do kombinowania jakby jak najwięcej wody z nieba nazbierać, ale tak coby woda w rabaty poszła
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 16:13, 06 sty 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
W Australii pada - deszcz pada
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies