Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Gosiek33 07:44, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
galgAsia napisał(a)
Dębolistna robi wrażenie Piękna
Że o całej reszcie nie wspomnę...


Szkoda, że posadziłam ją z tyłu i nie widać jej w całości, muszę coś pokombinować
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:47, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)


U mnie Hamelny też w tym roku słabo kwitną. Ze trzy kępy nie mają wcale kotków. Ja bym obstawiała suszę i brak podlewania w odpowiednim momencie.


Każda ma swoją teorię ale współnie podejrzewamy zły moment
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:48, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
mrokasia napisał(a)


No to kurza twarz co???


Właśnie!
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:51, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
zawitka napisał(a)
Cudowne zdjęcia .!!!!!!!

W jakim miejscu rośnie i Ciebie kiścien już 2 razy kupowałam i kombinowałam z nim i padał .Nie mogę dojśc co mu brakowało ,a tak mi si ę podoba.


Rosnie w cieniu z okresowym słońcem ok 10 i pod wieczór. Ziemia kwaśna i sucho pod sosnami. W innym miejscu gdzie było więcej słońca też mi padał, po przesadzeniu odżył ładnie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:53, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)
oj tam, w Wenecji wszystko na wodzie i jakos zyja a jak ktos wie, ze tamtedy plynie rzeka i sie buduje to nie moze miec pretensji do nikogo poza soba.



Byli tacy co im mówili

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 07:58, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
TAR napisał(a)



Wszystko piekne ale co to są za boskie kwiatki? u nas ostatnie wiatry poczynily spustoszenie w lisciach. ostatnimi silami trzyma sie drugi Strzepiastokory, Osakazuki, Ryusen, Ambrowce, Perukowce i Kojou no Mai poza tym bryndza kolorowa. Teraz czekam na snieg. A ptaszory chyba na dokarmianie, bo jak wychodze to czekaja czy sypne. Przestawilismy karmniki w nowe miejsca, do starych juz bylo trudno podejsc, mezaty wszystko zadeptywal co niewidoczne. Teraz karmniczki sa ciut nizej i ja moge dosiegnąc no i blizej sciezek ale pomiedzy drzewami. Niektore ciekawskie sikory juz zagladaja do koryta

I mam niemal pewnosc, ze do domkow wprowadzily sie jeze, otwory wejsciowe wygladaja jak zaszpuntoane, liscie szczelnie domykaja wejscie. postawilam na wszelki wypadek przy domkach pojemniki z woda i dorzucilam na domek i wokol wiecej lisci debowych, tak dla pewnosci i zeby bardziej domeczki oslonic przed ciekawskimi, niech jeze maja spokoj do wiosny.



To gaura - czerwona i różowa. Teraz gdy inne rośliny potraciły liście te są lepiej widoczne


i biała




Myślisz, że śniegu się doczekamy? Wyjątkowo nie widzę sikorek zaglądających mi do okien. Na razie zbierają jedzonko z kory, gałęzi świerków, oskubują krzaki. Tak powinno być


Jeży zazdraszczam
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:17, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Specjalnie dla KasiaBawaria


Jesienny winnik, doczekałam kwitnienia gracka, nie cieszy mnie to

____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 08:21, 11 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
KasiaBawaria 08:34, 11 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)


Różnie bywa, może doczekasz jakiś zmian na lepsze

Szczerze watpie po jednej stronie mam sasiadow, ktorzy wszystko jesienia scinaja do zera,wszystko musi byc idealnie czyste a drugim jest obojetnie co jest w ogrodzie, waze by mozna bylo jesc
____________________
Zapraszam na kawe
KasiaBawaria 08:35, 11 lis 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Gosiek33 napisał(a)
Specjalnie dla KasiaBawaria


Jesienny winnik, doczekałam kwitnienia gracka, nie cieszy mnie to


Fajny ten winnik-poradzi sobie w polcieniu?
____________________
Zapraszam na kawe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies