Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród do odnowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród do odnowy

Agania 17:51, 11 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosiek33 napisał(a)

Piękny ten aster super uchwycony, czy na 3 foto to palczatka chciałabym zapytać jak Ci rośnie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
TAR 19:46, 11 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7280
mrokasia napisał(a)


No to kurza twarz co???


nie mam pojecia, ten rok dziwyny caly to co sie roslinom dziwic. jakos tak na opak wszystko.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 19:51, 11 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7280
Gosiek33 napisał(a)



To gaura - czerwona i różowa. Teraz gdy inne rośliny potraciły liście te są lepiej widoczne


i biała




Myślisz, że śniegu się doczekamy? Wyjątkowo nie widzę sikorek zaglądających mi do okien. Na razie zbierają jedzonko z kory, gałęzi świerków, oskubują krzaki. Tak powinno być


Jeży zazdraszczam


mam nadzieje, ze troche sniegu spadnie. chociaz mezaty rozwiewa nadzieje, bo jakies prady przechodzily nad Azja swiadczace, ze bedzie ciepla zima (nie znam sie na tym) kurza melodia moze bedzie odwrotnie, ostatnio jego prognozy sie nie sprawdzaly, mial byc deszcz byla lampa i na okretke

sikory sa bardzo towarzyskie lataja pomiedzy krzakami i drzewkami, oskubuja róże, poluja na koncowki owadow ale jak wychodze na dwor to jak te sepy z kreskowki
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Mary 20:49, 11 lis 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Gosiek33 napisał(a)



Masz jakąś teorię czemu tak jest w tym roku?

Nie mam pojęcia, czemu rozplenice tak słabo kwitną w tym roku.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Agania 20:57, 11 lis 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
U mnie też sikorki latają radośnie, sójki jakby ucichły
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
wunia 21:29, 11 lis 2020


Dołączył: 05 sie 2018
Posty: 77
u mnie akurat rozplenice kwitną jak szalone nawet te sadzone w tym roku i ku mojemu zdziwieniu zakwitł miskant który nigdy nie kwitł
TAR 21:55, 11 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7280
Agania napisał(a)
U mnie też sikorki latają radośnie, sójki jakby ucichły


u mnie sojki dra japy okropnie i czesto dziecioly slychac jak sie denerwuja
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosiek33 13:31, 12 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
Agania napisał(a)

Piękny ten aster super uchwycony, czy na 3 foto to palczatka chciałabym zapytać jak Ci rośnie?


To palczatki Gerarda, posadzone późną jesienią ubiegłego roku. Stanowisko suche, słoneczne, w gorące dni wręcz upalne. Powoli budują kępę. Ma jedną wadę rosnąc samotnie wymaga podpory inaczej się łamie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:34, 12 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
TAR napisał(a)


mam nadzieje, ze troche sniegu spadnie. chociaz mezaty rozwiewa nadzieje, bo jakies prady przechodzily nad Azja swiadczace, ze bedzie ciepla zima (nie znam sie na tym) kurza melodia moze bedzie odwrotnie, ostatnio jego prognozy sie nie sprawdzaly, mial byc deszcz byla lampa i na okretke

sikory sa bardzo towarzyskie lataja pomiedzy krzakami i drzewkami, oskubuja róże, poluja na koncowki owadow ale jak wychodze na dwor to jak te sepy z kreskowki



Przydałby się śnieg, tak akurat, tyle ile trzeba. A nie ma lekko, chleb po osiem

Ha, ha - tresujesz je jedzonkiem
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Gosiek33 13:36, 12 lis 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14122
Agania napisał(a)
U mnie też sikorki latają radośnie, sójki jakby ucichły



Sójki pozjadały chyba już wszystkie żołędzie z wielkiego dębu ale jeszcze się pokazują razem ze srokami
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies