Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » a czasem nie na temat ...

Pokaż wątki Pokaż posty

a czasem nie na temat ...

katiaxx 09:20, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
beta napisał(a)


łał...jakie to ładne...gdzie ja była, ze tego nie widziałam wcześniej?...ludzie...tosz to skandaliczny skandal
zaznaczam i nawiedzać będę


dziękuję Beciu zaglądaj, choć ruchu dużego w interesie nie ma murki się muruja a w zasadzie fundamenty wylewają moze się uda bo idzie jak krew z nosa...
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
nawigatorka 09:22, 12 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ale my kochamy fotki wylewek.dawaj
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
katiaxx 09:24, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
aga_podlasie napisał(a)
Pięknie wygląda ten Twój śmiałek. Mój nie kwitnie na razie. Czymś go podkarmiałaś?


razem z sadzonkami dostałam saszetki substral do ukorzeniania, i ze dwa razy gnojówka ale nie pod rośliny tylko całą rabata wiec nie wiem czy to coś dało
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Konieczki 09:42, 12 lip 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
Twoje ramy ogrodowe baaardzo mi się podobają
____________________
Zielonym do góry... :)
katiaxx 09:51, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
nawigatorka napisał(a)
Ale my kochamy fotki wylewek.dawaj


jak niebiosa będą łaskawe to jak wrócę z pracy nie będzie widać wylewek bo będą murki a te z bloczka zatem pierwszorzędna brzydota przed otynkowaniem
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 09:52, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
siakowa napisał(a)


kasia ja mam podobna sprawę z klonami, jeden starcił wszystkie liście, myslalam że po nim...ale właśnie zaczął wypuszczać, patrze na niego i czuje jakby wiosna była, dużo go podlewałąm mimo ze wyglądał jak trup....a już prawie machnełm na niego ręką


Kasiu, na 5 , 2 sztuki może żywe, znów czeka mnie reklamacja, nie mam do nich szczęścia
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
nawigatorka 09:53, 12 lip 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
katiaxx napisał(a)


jak niebiosa będą łaskawe to jak wrócę z pracy nie będzie widać wylewek bo będą murki a te z bloczka zatem pierwszorzędna brzydota przed otynkowaniem
moja droga ja specem jestem od murkow.kazdy kiedys byl nieotynkowany warto fotki wstawiac by pozniej bylo widac hak jest pieknie z tynkiem
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
katiaxx 09:53, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Konieczki napisał(a)
Twoje ramy ogrodowe baaardzo mi się podobają


Dzięki , robi się rabata hortensjowo rozplenicowa choć już drżę gdy myślę o zimie bo u mnie wszędzie wypiździel
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 09:57, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
Chciałam się pochwalić że będę miała nowych sąsiadów za ogrodzeniem, byłam mocno zdziwiona bo tam się robi ogrodzenie z bali sosnowych ... yyy jakby trochę mało elegancko ..

ale wprowadzą się tam klacz z małym, pączków będzie pod dostatkiem, trawę wyżrą będzie się mniej siała rżeniem człowieka obudzą
mam nadzieję tylko że nie będą zbyt aromatyczne, to znaczy trochę będą ale nie na tyle że nie da się wytrzymać
nie mogę się doczekać
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
katiaxx 10:03, 12 lip 2016


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 4623
nawigatorka napisał(a)
moja droga ja specem jestem od murkow.kazdy kiedys byl nieotynkowany warto fotki wstawiac by pozniej bylo widac hak jest pieknie z tynkiem


Asia jak masz obcykane murki to doradź czy je zbroić między warstwami bloczków , jedni mówią że trzeba inni że po co ... głupia jestem
____________________
a czasem nie na temat ... Mój kawałek planety
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies