Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina

sylwia_slomc... 21:34, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
pawel_snopek napisał(a)
Czyli z podkładów będę miała raka

Paweł nie masz ich dużo to może nie, a mój Em 100 szt chciał zamówić.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:36, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Iwonka napisał(a)


Dokładnie, przepiękny ten zakątek Najfajniejszy domek jaki widziałam, serio!!!

Sylwia zrobisz jak będziesz uważała, ale mój głos w sprawie podkładów też jest zdecydowanie na NIE. Co tanie to często drogie, szkoda zdrowia. Macie pięknie już bez nich...

Iwonko ja już zrezygnowałam tylko jeszcze muszę Em powiedzieć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:41, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kasiek napisał(a)


No właśnie - mocno okazyjna cena... i nie daje Ci to do myślenia? Myślisz że towar chwytliwy były tak chętnie tanio opychany ?
Szczycisz się ogrodem przyjaznym dla owadów, po takiej zmianie może już nie być tak odbierany - zwłaszcza przez skrzydlatych przyjaciół. Nie gniewaj się, ludzie nie chcą źle,po prostu nikt Ci źle nie życzy.
Po tym co w Goczałkowicach przeżyłam nawet za darmo bym nie wzieła.

Kasiu cena okazyjna bo na świeżo zdjęte i wykonawca musi uprzątnąć to szuka możliwości szybkiego zbycia, raczej zrezygnujemy bo eM dużo chciał, a przewieźć nie ma czym i nie wiem gdzie by tyle złożył.
Na owadach mi zależy bardzo, tych pożytecznych, a pszczoły są na pierwszym miejscu, bo os to bym się z chęcią pozbyła
Ja się nie gniewam, liczę się z tym co mówicie. Nie po to eternit utylizowałam, żeby dostać raka od podkładów......
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
AgataM 21:42, 03 sie 2018


Dołączył: 19 gru 2017
Posty: 4904
Kącik warzywny jak z najlepszych katalogów. Kwiaty i warzywa to jest to......
Rów zapowiada się ciekawie. Czy na zboczach będzie skalniak? I piękny mostek w wykonaniu wielce utalentowanego Męża? Pozdrawiam gorąco
____________________
AgataM Przedziwny Ogród
sylwia_slomc... 21:44, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kasiek napisał(a)


No nie no jaja sobie sobie robisz - miejsca nie możesz znaleźć? Na 50 arach? Ale masz poczucie humoru

To nie o poczucie chumoru się rozchodzi tylko o spadek terenu, woda zawsze w poziomie będzie więc sobie wyobraź na spadku basen......
a ponieważ ma byc stały to problem jest nie mały jak chłopaki boiska nie uszczupla, a nie bardzo chcą uszczuplić. Pod drzewami nie ma sensu, bo liście w wodzi i nie tylko, a woda się nie nagrzeje....no i nie chcę by nas z drogi oglądały tłumy gapiów
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 21:47, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
AgataM napisał(a)
Kącik warzywny jak z najlepszych katalogów. Kwiaty i warzywa to jest to......
Rów zapowiada się ciekawie. Czy na zboczach będzie skalniak? I piękny mostek w wykonaniu wielce utalentowanego Męża? Pozdrawiam gorąco

Na zboczach będzie jeszcze ażur, a w nim mam nadzieje na niezapominajki i kaczeńce. a na brzegach rabaty Mostek będzie z tego co mamyPomysł już mam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
kasiek 21:53, 03 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)

To nie o poczucie chumoru się rozchodzi tylko o spadek terenu, woda zawsze w poziomie będzie więc sobie wyobraź na spadku basen......
a ponieważ ma byc stały to problem jest nie mały jak chłopaki boiska nie uszczupla, a nie bardzo chcą uszczuplić. Pod drzewami nie ma sensu, bo liście w wodzi i nie tylko, a woda się nie nagrzeje....no i nie chcę by nas z drogi oglądały tłumy gapiów


A na samej górze?
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
kasiek 21:56, 03 sie 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
sylwia_slomczewska napisał(a)

Kasiu cena okazyjna bo na świeżo zdjęte


No właśnie świeże czyli bez zdjęcia szkodliwych substancji, tak myslałam. Dobrze że słuchasz, to ważna cecha. A 100 szt to bardzo dużo. I nie wiesz czy za 2-5 lat nie zaczną wydzielać szkodliwych substancji. Dobrze że dojrzewasz do decyzji
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
sylwia_slomc... 22:10, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kasiek napisał(a)


A na samej górze?

Kobieto, a kto tam tyle wody co roku wyniesie!!!???
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:11, 03 sie 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
kasiek napisał(a)


No właśnie świeże czyli bez zdjęcia szkodliwych substancji, tak myslałam. Dobrze że słuchasz, to ważna cecha. A 100 szt to bardzo dużo. I nie wiesz czy za 2-5 lat nie zaczną wydzielać szkodliwych substancji. Dobrze że dojrzewasz do decyzji

No nie jestem ignorantką
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies